אדריכלים נבחרים שעובדים עם מטבחי זיו

לקוחות רבים בוחרים לעצב את המטבח עם אדריכל. האדריכלים הם שותפים שלנו לעיצוב החלום של אותם לקוחות ואנחנו מזמינים אתכם להיכנס לשדרה, לקבל השראות, להכיר אדריכלים ולהעשיר את עצמכם בידע וטיפים חשובים שהאדריכלים יכולים לחלוק אתכם. בנוסף אנו מקיימים אירועי וובינר שונים עם אדריכלים ומעצבים שינסו לסייע לכם "לעשות את מה שנכון נכון" בפרויקט כ"כ חשוב ורגשי.

לאזור הוובינרים
  • 1
  • 2
  • 5

הוובינרים של האדריכלים המובילים שלנו

נכון שאין תחליף לצורך לראות בעיניים את המטבחים באולם התצוגה, לגעת, למשש ואפילו, להריח את העץ, וודאי כשמדובר בפרויקט כל כך יקר, מורכב ומאתגר לכל משפחה.

ובכל זאת, בעידן הדיגיטלי, רצינו לתת לכל אחד מעשרות אלפי הלקוחות שמבקרים אותנו באתר וברשתות החברתיות, עוד מענה לצורך שלהם, לשאול ולהתייעץ עם עוד אדריכלים ומעצבים, כדי לקבל את ההחלטות הנכונות.

וובינר הוא כידוע שילוב של המילה WEB עם סמינר. ואכן במתחם הוובינר של מטבחי זיו, תוכלו לקיים מפגש אינטרנטי עם האדריכלים הרבים שעובדים איתנו ועם המעצבים המנוסים של הרשת. במתחם הוובינר תוכלו לצפות בכתבות והרצאות של אדריכלים, לצפות בסרטוני הדרכה ואפילו, תוזמנו למפגשים בלייב ברשת החברתית, שם תוכלו לקבל מאדריכלים ומעצבים, תשובה לכל שאלה שעולה בדעתכם ועשויה לסייע לכם לקבל את ההחלטות הנכונות.

אז מהיום, לקוחות יקרים, אתם לא חייבים להגיע פיזית אלינו כדי לפגוש אותנו. אנחנו יודעים להגיע אליכם. כל מה שאתם צריכים כדי לפגוש אותנו זה טלפון, טאבלט או מחשב נייח.

הוובינרים המובילים

עיצוב נכון ואיזונים בחללים השונים / אורית פינס

24 ביוני 2019
בואו להכיר את אורית פינס המדברת על עיצוב נכון ואיזונים בחללים השונים.