אודות מטבחי זיו

פרופיל החברה

מטבחי זיו הינה אחת מחברות המטבחים הוותיקות והמובילות בארץ שעובדת על פי תקן האיכות הבינלאומי I.S.O 9001 בתחום הייצור, השיווק והשירות.

הסיפור של מטבחי זיו

הסיפור שלנו הוא סיפורה של התעשייה הישראלית – לא מתפשרת, מעמיקה, חדשנית ויוצאת מגדר הרגיל.

בתחילת שנות ה-80 הקים הבעלים, אבי זיו, חנות מטבחים ברמת השרון עם נגריה קטנה באור יהודה. כבר אז הוא הבין כי מטבח הוא לב לבו של הבית, כשחזונו, יצירת מטבחים שכיף לחיות בהם, על-ידי התאמה לאישיות הלקוח, פרקטיות מרבית ועיצוב מתקדם.

כיום, מטבחי זיו מונה 6 אולמות תצוגה, בפריסה ארצית כדי שתוכלו ליהנות מנגישות ושירות ברמה הגבוהה ביותר. כל אולמות התצוגה אופנתיים ומעודכנים בעיצובים ובטרנדים החדשניים ביותר, ובכל אחד מהם ממתין צוות מיומן ואיכותי שילווה אתכם החל משלב הייעוץ הראשוני ועד ליום הגשמת החלום בביתכם. המפעל, אשר ממוקם בעיר שדרות הינו הגדול והמתקדם בישראל, ומשתרע על פני שטח של 24,000 מ"ר. במפעל אמצעי המיכון החדישים והמתקדמים ביותר בשוק המטבחים. רשת מטבחי זיו מייצרת ומספקת מטבחים בהתאמה מוחלטת לצרכי הלקוח. בזמני אספקה קצרים, מבלי להתפשר על איכות הגימור.

צי משאיות הרשת, מוביל את ארונות המטבח ליעדם בבטחה כשהתקנתו מתבצעת על ידי צוות הרכבה מיומן, בליווי סופרווייזר המפקח על טיב המוצר והעבודה לשביעות רצון הלקוח. הניסיון והוותק רב השנים, המקצועיות, החדשנות, האחריות, המגוון והשירות, הם אשר מובילים את מטבחי זיו והופכים אותה למה שהיא היום.

מגשימים מטבחים - החלום שלכם, הביצוע שלנו

היום הלקוח הוא שחקן מרכזי, המוביל בסינרגיה עם מעצבי הבית של זיו, את עיצוב המטבח מההדמיה אל המציאות.
תהליך העבודה מתבצע תוך כדאי שיח מתמיד בין רצונות הלקוח ומגוון היכולות, החומרים, הטכנולוגיות והאפשרויות שאנשי המקצוע שלנו מנגישים בפניו.
תהליך עבודה זה ייחודי לזיו, ומגלם את ליבת התפיסה הערכית והפילוסופית שעומדת מאחורי הרצון שלנו להגיע למוצר מוגמר בהרמוניה מלאה עם לקוחותינו.

כאשר אתם נכנסים לעולם של זיו, אתם נכנסים לעולם אינטראקטיבי שבו אתם הופכים למעצבים ואנחנו נותנים לכם את הבמה ומשמשים עבורם מנטורים מקצועיים להגשמת המטבח האידיאלי שלכם. אנו מודעים שהמטבח יותר מכל חלק אחר בבית, מגלם את אופיו של העומל בו, לכן במקביל להשראה מטרנדים ואופנות משתנות, המטבח צריך להישאר נאמן לאופיו של בעליו ולהוות אי של יציבות עיצובית בעולם משתנה. אנו עומדים לרשותכם על מנת להעניק לכם את הביטחון ביצירה של החלל העדכני, הנכון והאולטימטיבי עבורכם שישרת אתכם שנים רבות.

בשנת 2021 נרכשה מטבחי זיו ע"י קבוצת חמת שמובילה את השוק הישראלי בתחום מוצרי הגמר לעיצוב הבית. הקבוצה מחזיקה בן השאר את רשתות השיווק אלוני וחזי בנק, מותג הברזים והסניטציה חמת והחברה היצרנית לחזיתות מטבחים פורמקס. השתייכותה של מטבחי זיו לקבוצת חמת מאפשרת לה נגישות גדולה יותר לקהל של בונים ומשפצים ויכולת להציע את מטבחיה האיכותיים כחלק מהצעת ערך כוללת של מוצרי גמר לעיצוב הבית.

1980

הקמת החנות הראשונה

ב- 1980 נפתחה החנות הראשונה. חנות בת 60-70 מ"ר ברמת השרון. המטבחים העיקריים שנמכרו באותה תקופה היו המטבחים הכפריים.

תחילתה של ההתרחבות

כדי לייצר את הבולטות הנדרשת למותג בראשיתו, השקיעה זיו בביתן מרשים במרכז הבנייה הישראלי, מהלך שהניב קשר עם חברות בנייה גדולות, והזדמנות להשתלב בפרויקטים קבלניים משמעותיים. הביקוש עלה והחברה התרחבה באופן משמעותי.

1988

הקמת המפעל בקיבוץ מפלסים

בשנת 1988 העבירה חברת מטבחי זיו את הפעילות למבנה קיים בקיבוץ מפלסים. המפעל התפרש על פני 1500 מ"ר עם ציוד משוכלל ומתקדם אותו רכשה מטבחי זיו. המותג התרחב, ובמקביל למפעל החדש נפתחו גם ארבעה אולמות תצוגה.

2000

המעבר למפעל בשדרות

בשנת 2000 כשהפעילות גדלה עוד באופן משמעותי, נדרש להגדיל את המפעל. המפעל החדש בשדרות משתרע על פני 2400 מ"ר. המעבר נערך ב- 2003 ובתקופה מסוימת פעלו שני המפעלים במקביל, כדי שהלקוחות לא יפגעו מהמעבר. באפריל 2004 החלה העבודה במפעל החדש בשדרות.
המפעל החדש תוכנן בהתאמה לתהליכי הייצור המודרניים.

2010

החלטה אסטרטגית לעבוד ישירות מול הצרכן הפרטי

אחרי כמה עשורים של עבודה מול שני קהלי יעד: קבלנים ולקוחות פרטיים , בשנת 2010 התקבלה החלטה אסטרטגית בזיו, לעבור ולעבוד ישירות מול הלקוח הפרטי. בתוך שנתיים עברה החברה לעבוד ישירות מול הלקוח הסופי. לצורך כך שופצו כל אולמות התצוגה, בוצע רה- ארגון בחברה- נערכו התאמות של כח אדם הן בשדרת הניהול והן בקרב העובדים. בשלב הזה הטמיעה מטבחי זיו אסטרטגיה מותגית חדשה, ועלתה בקמפיינים פרסומיים באופן קבוע, במטרה לייצר נוכחות משמעותית בקרב הקהל הפרטי, האדריכלים ומעצבי הפנים. ההחלטה הזאת הסתברה כנכונה. במהלך השנים שאחריה גדלה פעילות המותג באופן משמעותי וזיו התמקמה כחברת מטבחים מובילה ומוערכת בשוק.

2021

הקמת הסניפים החדשים בהרצליה ומישור אדומים

במהלך 2021 בחרה החברה לפתוח אולם תצוגה חדש בהרצליה פיתוח. אולם בוטיק שמעניק מענה כולל לאדריכלים. האולם מציג את החידושים האחרונים בתחום המטבחים ומאוד מהר הפך להיות מבוקש גם בקרב קהל של לקוחות קצה שמגיעים אליו באופן תדיר. האולם בהרצליה הצטרף לאולם תצוגה נוסף שפתחה החברה במתחם העיצוב במישור אדומים במרחב הגיאוגרפי של ירושלים ושניהם הצטרפו לחמשת אולמות התצוגה הקיימים של זיו בפריסה ארצית.

2021

מטבחי זיו נרכשת ע"י קבוצת חמת

בשנת 2021 נרכשה מטבחי זיו ע"י קבוצת חמת שמובילה את השוק הישראלי בתחום מוצרי הגמר לעיצוב הבית. הקבוצה מחזיקה בן השאר את רשתות השיווק אלוני וחזי בנק, מותג הברזים והסניטציה חמת והחברה היצרנית לחזיתות מטבחים פורמקס. השתייכותה של מטבחי זיו לקבוצת חמת מאפשרת לה נגישות גדולה יותר לקהל של בונים ומשפצים ויכולת להציע את מטבחיה האיכותיים כחלק מהצעת ערך כוללת של מוצרי גמר לעיצוב הבית.

פגישה אישית עם מעצב/ת

עכשיו כשאתם יודעים קצת עלינו, הגיע הזמן שנכיר אתכם טוב יותר. בואו לפגישת היכרות בארבע עיניים, בה תוכלו לשאול את כל השאלות ולגלות איזה מטבח הכי מתאים לכם.

אחריות מטבחי זיו

אחריות

אנו מקפידים על בקרת תהליכים העומדת בתקנים העולמיים המחמירים ביותר מרצפת המפעל ועד המטבח המוגמר בביתכם.
אנו עוקבים, מפקחים ובודקים כל פרט ופרט, מרגע תחילת תהליך היצור ועד להשלמתו הסופית.

המומחיות שלנו בבניית מטבחים חדשים

מומחיות

אנו מעניקים ללקוחותינו ליווי צמוד של מגוון אנשי מקצוע מומחים בתחומם - החל ממעצבי הבית היוצרים איתכם את ההדמיה האישית ועד לאנשי המקצוע היוצרים ומרכיבים את המטבח בביתכם.

חדשנות בעיצוב מטבחים

חדשנות

הטכנולוגיה המתקדמת בעולם במטבח שלכם! חברת מטבחי זיו מהווה את חוד החנית של תעשיית המטבחים הישראלית, עם פיתוחים עולמיים בלעדיים ופתרונות מתקדמים המיושמים בהתאמה אישית במטבח שלכם.

המובילות של מטבחי זיו בעולם המטבחים

מובילות

אנו בזיו שואפים להוביל את עולם המטבחים הישראלי אל מרכז הבימה העולמית, לא רק בטכנולוגיה אלא בתפיסה פילוסופית הרואה ומבינה כי המטבח הוא מרכז החיים של המשפחה המודרנית.
הניסיון רב השנים במענק פתרונות ומענה רוחבי ללקוחותינו, הופכים את זיו לחברת המטבחים המובילה בישראל.