איכות וגימור ריהוט המטבח

אחד האלמנטים המרכזיים ביותר המלווים את הליך הצבתו של מטבח חדש או התקנתו של מטבח משופץ או מחודש, הוא אופן הגימור ורמת הגימור. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם מספר נקודות למחשבה בכל הנוגע לרמת הגימור של חומרי הגלם המשמשים לצרכי בניית משטחים או שיפוץ וחידוש מטבחים.

גימור מטבחים – הסוד נמצא בפרטים הקטנים!

בדומה לכל הליך גימור אחר, גם גימור מטבחים מתבצע בהתאם לטיב חומרי הגלם המשמשים לצרכי ייצורו. באופן עקרוני, איכות חומרי הגלם המשמשים לצרכי ייצור המטבח מהווים את המדד הישיר לעמידותם ואיכותם של פריטי הריהוט המרכיבים את המטבח, וכפועל יוצא מכך, משפיעים על כל הנושאים הקשורים ל-"חיי המדף" של המטבח.

גימור מטבחים הינה פעולה תכנונית המתחילה עוד בטרם תחילת ייצור המטבח, וזאת באמצעות נטילת מידות מדויקות המאפשרות תכנון פונקציונאלי לכל צרכי השימוש במטבח. בהמשך הדרך, פעולת גימור המטבחים מתמקדת באופן צביעת פריטי הריהוט המרכיבים את המטבח, ליטוש מוצרי הריהוט, התקנת מוצרי פרזול איכותיים ועוד.

איכות וגימור ריהוט המטבח - תמונת מאמר

אנחנו במטבחי זיו, משקיעים מחשבה מעמיקה בכל הנוגע לרמת גימור המטבח עוד בשלבי התכנון המקדימים לשלבי הייצור עצמו, וכל זאת על מנת להעמיד לרשותכם מטבח מודרני ומעוצב המשרת את מכלול צרכי השימוש שלכם ברמה הפונקציונאלית ביותר. לרשותנו, אמצעי מיכון חדישים ומתקדמים, המאפשרים לנו הליך ייצור מוקפד ומדויק. בנוסף, אנו נעזרים בשיטות טכנולוגיות מתקדמות לצרכי ייצור המטבחים, וכל זאת בשילוב מעצבים ומתכנני מטבחים מובילים.

כחברה מובילה בתחום ייצור המטבחים, אנחנו במטבחי זיו, עושים שימוש במוצרי הפרזול של חברת HETTICH הגרמנית, המתמחה בפיתוח מוצרי הפרזול המתקדמים והאיכותיים ביותר בעולם. מוצרי הפרזול של החברה כוללים בין היתר: מגירות למטבחים, צירים מחברים, מסילות הזזה, מנגנוני פתיחה שקטה וקלה, מחברי ארונות ועוד.

ההיצע המגוון ואיכותם של מוצרי הפרזול בהם אנו עושים שימוש מבטיח גם לכם את רמת הגימור הגבוהה ביותר בענף המטבחים. הידע והניסיון המקצועי העומד לרשותנו בשילוב פתרונות האחסון והתכנון המקדים העומד במרכזו של כל הליך ייצור מטבחים המתקיים על ידינו, מבטיח גם לכם תוצאה אחת: מטבח מושלם ופונקציונאלי ברמת גימור גבוהה במיוחד!

רוצים מטבח דומה? צרו קשר ללא התחייבות