ארונות מטבח

התשוקה להביא לידי ביטוי את הטעם האישי שלנו, להטביע חותם, להחליט ולהתחבר למראה, לחומרים ולצבעים. אלו שמהם נולד תכנון ועיצוב המטבח שלנו, המובילים אותנו לתהליך קבלת החלטות לפיו נבחר ונחליט איזה מטבח אולטימטיבי יתאים לנו בדיוק. יתאים לצרכים, למבנה המשפחה, לנִרְאוּת של הבית, למגבלות טכניות כאלו ואחרות, לחללים המצויים מסביב.

בחירת ארונות מטבח - טיפים משמעותיים

היום, לצד היצע רב ואפשרויות עיצוב אינסופיות כמעט, אכן קשה להחליט. ובכל זאת, מהן השאלות המהותיות שאנו ממליצים לכם לשאול את עצמכם, לפני קבלת החלטה על בחירת ארונות למטבח החדש שלכם.

 • סוג המטבח - נקבע בהתאם לאופי החלל וגודלו, כמו גם בהתאם לסדרי עדיפות וצורך במקומות אחסון.
  האם תרצו מטבח טור - הכולל ארונות מטבח המסודרים בטור אחד לאורך הקיר? או מטבח דו טורי, בו הארונות ימוקמו לאורך שני קירות מקבילים?
  מה מתאים לכם יותר? מטבח L - בו יוצבו הארונות לאורך שני קירות ניצבים? או מטבח בצורת ח - בו ישנם שלשה קירות ניצבים?
  אולי מטבח אי - המתאים בעיקר למטבח פתוח, בו ממוקם אי בתוך המטבח, היוצר הפרדה מסוימת והארונות מוצבים בצורת L או ח?
  סוג המטבח שתבחרו ישרת אתכם נאמנה בנוגע למקומות האחסון הנדרשים לכם.
 • חומרים וצבעים - בחירת החומרים שמהם עשויים ארונות המטבח שלכם - משלבת למעשה סוגים שונים של חומרים - עץ, פורמייקה, זכוכית ואחרים, אלו אמורים ליצור שיח עיצובי עם חיפוי הקיר ומשטח העבודה, הכיור, הברזים. גם עם הסלון או כל חלל אחר בבית הקרוב למטבח.
  האם תרצו ארונות מעץ אלון? אולי גימור של עץ פורניר חם? בצבע מט? מבריק? שילוב של השניים? אתם מעדיפים צבעים חמים? משלימים את שאר החלקים של המטבח?
  בבחירתכם את החומרים - מומלץ לקבל פרטים על טיב החומר, עמידותו, נוחות הניקיון ויכולת השמירה עליו לאורך זמן.
 • סוג הדלתות לארונות המטבח - דלתות נפתחות, דלתות הזזה, קלאפות, ישנן דלתות הנפתחות על ידי לחיצה בלבד ונסגרות אוטומטית, או דלתות אקורדיון מאחוריהן ניתן לאחסן את מכשירי החשמל.
 • ידיות - היצע רחב של ידיות בגדלים, סוגים וחומרים שונים עומד לרשותכם באולמות התצוגה שלנו. בחירת הידיות, גם היא - עניין של נוחות וטעם אישי. לדלתות הנפתחות על ידי לחיצה, אין צורך בידיות.
 • עיצוב ומראה הדלתות - האם תעדיפו מראה חלק, עם מסגרת? אולי זכוכית עם דוגמא כלשהיא? לרשותכם, מגוון עיצובים מבית "מטבחי זיו", לדלתות המטבח.
 • פתרונות אחסון - כיום, ניתן לאחסן ולהסתיר מכשירים חשמליים, מקרר, או פונקציות שימושיות אחרות בתוך ארונות המטבח, על מנת ליצור מראה אסתטי, אחיד ומיוחד לכל המטבח. האם תרצו שחלק ממקומות האחסון יהיו גלויים? הזהרו מאבק! אולי חלק מעוצב לחפצי נוי? הכל אפשרי.
 • נוחות ופונקציונליות - ארונות המטבח אמורים להיות נוחים לשימוש לכל בני הבית, התאמת גובה הארונות התלויים, נתונה לשיקול הלקוח ולצרכיו, כמו גם למגבלות טכניות ושיקולים עיצוביים.
 • מעבר ליופי, לנראות ולעיצוב - הרי שיש מקום להעניק שיקול דעת לגבי נוחות השימוש של בני הבית בארונות המטבח, גודלם, היכולת להוציא מהם כלים ומכשירים ללא קושי ובזריזות.

ארונות המטבח מבית "מטבחי זיו" מותאמים אישית להווייה, לטעם ולצרכים של הלקוחות שלנו. איכות ושימוש בטכנולוגיות מתקדמות, טרנדים עכשוויים ובעיקר ניסיון לאורך עשרות שנים, ממשיכים להעניק לנו את הזכות להמשיך ולהיות חברה המובילה את תחום המטבחים בארץ.

אנו בוחרים להשתמש במיטב החומרים, הידע והניסיון המקצועי שלנו, על מנת לתכנן ולעצב עבורכם את המטבח המתאים לתפיסת עולמכם האישית והמשפחתית.

בדיוק כפי שתרצו. ללא פשרות, עם הרבה חשיבה, התאמה ובעיקר אהבה.

רוצים ללמוד עוד על ארונות המטבח שלנו?

מגיעה לכם פגישת הכוונה וייעוץ ללא התחייבות

בחירת מטבח אינה מטלה פשוטה ומגוון האופציות יכול להיות אפילו קצת מבלבל. לוחות ייסוד, חיפויים, משטחים, חזיתות... כל זה ועדיין ולא הגענו לפרזול. רשת מטבחי זיו רוצה לעזור לכם לעשות קצת סדר ומזמינה אתכם לפגישת אישית בארבע עיניים עם אחד המעצבים שלנו. שם תוכלו לשאול את כל השאלות ולגלות איזה מטבח הכי מתאים לתפיסת החיים שלכם.