ארונות מטבח

ארונות מטבח בעיצוב אישי

ארונות מטבח נותנים את הטון העיצובי למטבח ולכן חייבים להשתלב עם העיצוב של המטבח כולו. אנו במטבחי זיו מייצרים ומשווקים ארונות מטבח פונקציונליים ומעוצבים כאחד וזאת מבלי להתפשר על סטנדרטים גבוהים של איכות.

ארונות מטבחים צריכים להשתלב עם העיצוב של שאר האלמנטים אשר מרכיבים את המטבח, אך במקביל, הם גם צריכים להיות מעוצבים בפני עצמם. בל נשכח שעיצוב ארונות המטבח הוא חלק כולל מעיצוב המטבח. בקניית ארונות למטבח ישנם דברים עליהם אין להתפשר - כדאי מאוד לקנות ארונות מטבח מעוצבים מאיכות גבוהה. ארונות הם דבר מה שלא נהוג להחליף אותו כל כמה שנים ולכן כדאי מאוד לבחור ארונות מטבח מהם תהיו מרוצים ושיחזיקו מעמד לאורך זמן. על מנת להיות בטוחים שארונות המטבח שלכם יהיו עמידים, בדקו שאתם קונים ארונות מטבח מעוצבים אשר עשויים מאיכות גבוהה. אנו במטבחי זיו מעמידים לרשותכם צוות מקצועי שילווה אתכם לכל אורכו של התהליך ויעזור לכם להגיע לבחירה הנכונה.

מידת ההתאמה בין חומרי הגלם לבין שאר הרהיטים בחלל

חומרי הגלם מהם עשויים ארונות המטבח, הצבע שלהם, המרקם שלהם וכן עיצובם הכללי ישתלבו בצורה נהדרת עם כל שאר האלמנטים המרכזיים במטבח לרבות מכשירי החשמל, משטחי העבודה, הריצוף, חיפויי הקירות וכיוצא בכך. כמובן שנדרשת מידת התאמה מרובה ועין מקצועית שתספק נקודת מבט עכשווית ועדכנית ותעזור לראות את התמונה הרחבה. כך למשל, אם ארונות המטבח עשויים מעץ וצבועים בצבע אדום הם בוודאי לא ישתלבו עם חיפויי קיר מקרמיקה שצבעו ירוק. לכן, בין אם החלטתם על עיצוב מאפס של ארונות מטבח, בין אם על החלפת ארונות המטבח הישנים בחדשים ובין אם על שיפוץ ארונות המטבח הישנים כליל, מומלץ שתיעזרו באיש מקצוע מן השורה הראשונה. אנו במטבחי זיו, נספק לכם מגוון שירותים מקצועיים שיהפכו את המטבח שלכם למקום מעורר השראה ועניין.

פונקציונליות - גם היא מהווה תנאי חשוב פרמטר מרכזי לבחירה

ארונות למטבח צריכים להיות יפים, להתאים למראה המטבח, ובד בבד להיות עמידים ולכלול חומרי גלם איכותיים. כמו כן, ארונות מטבח צריכים להיות שימושיים. למעשה, מידת הפונקציונליות צריכה להיות הקריטריון הראשון אליו יש לשים לב בבואנו לבחור ארונות מטבח. אם ארונות המטבח לא נוחים לנו ואם הם לא פונקציונליים מספיק, אין משמעות ממשית למראה שלהם מבחוץ או אף לאיכותם של חומרי הגלם בהם נעשה שימוש. אנו במטבחי זיו מעמידים לרשותכם מגוון רחב של ארונות מטבח המתאימים לכל העדפה, סגנון ועיצוב תוך שמקפידים על פונקציונלית מרבית והתאמה מלאה למכלול הצרכים שלכם.

באפשרותכם להתרשם מקטלוג המטבחים שלנו כבר עכשיו דרך האתר, או ליצור עמנו קשר לקבלת פרטים נוספים. אנו נשמח לעמוד לרשותכם ולעזור לכם להגיע לבחירת ארונות מטבח העונים על כל הצרכים שלכם.

רוצים ללמוד עוד על ארונות המטבח שלנו?

מגיעה לכם פגישת הכוונה וייעוץ ללא התחייבות

בחירת מטבח אינה מטלה פשוטה ומגוון האופציות יכול להיות אפילו קצת מבלבל. לוחות ייסוד, חיפויים, משטחים, חזיתות... כל זה ועדיין ולא הגענו לפרזול. רשת מטבחי זיו רוצה לעזור לכם לעשות קצת סדר ומזמינה אתכם לפגישת אישית בארבע עיניים עם אחד המעצבים שלנו. שם תוכלו לשאול את כל השאלות ולגלות איזה מטבח הכי מתאים לתפיסת החיים שלכם.