חברת מטבחים או נגר: כיצד בוחרים?

עומדים לפני עיצוב מטבח חדש? אם גם אתם מתלבטים בין נגר לחברה גדולה, לפניכם כל השיקולים אותם יש לקחת בחשבון לפני שמגיעים להחלטה.

אחת השאלות העיקריות אשר עולות לפני קניית מטבח חדש היא היכן כדאי לבצע את ההזמנה. האם אצל נגר מיומן או לחלופין אצל חברת מטבחים גדולה. ואכן כמו בכל תחום צרכני, כדי להחליט יש לבחון את היתרונות והחסרונות של כל אפשרות. לכן אם אינכם יודעים כיצד לבחור, הנה כמה שיקולים עיקריים.

מקצועיות

הן נגר והן חברה גדולה יכולים להיות מאוד מנוסים בעבודתם. לעומת נגר אשר עובד בנגריה באופן ידני, לחברה יש מכונות וכלים גדולים וחדישים והמטבחים מיוצרים במפעלי החברה בארץ או בחו"ל. לכן התוצר הסופי יהיה בעל רמת גימור ודיוק גבוהה יותר. ברוב המקרים נגר מייצר מטבחים בהתאמה אישית ולפי מידות אך למרות שישנה נטייה לחשוב שחברות מייצרות מטבחים בפס ייצור המוני, לא תמיד כך הדבר וכן ניתן למצוא מטבחים בהתאמה אישית המשלבים את הטאץ' העיצובי המועדף עליכם.

מגוון

עיצוב מטבח זו פעולה אשר כוללת החלטות רבות. מלבד להחליט מי ייצר את המטבח יש גם להחליט על צבעים, חומרי גלם, גדלים, אחסון ועוד שלל אלמנטים אשר ישפיעו הן על העיצוב והן על מידת הנוחות שלכם. לכן עליכם לבדוק מי מציע לכם יותר אפשרויות בחירה. ברוב המקרים חברות גדולות יציעו יותר דגמים, עיצובים וסגנונות. מה גם שיש להם אולם תצוגה אליו תוכלו להגיע, להתרשם ולסנן את האפשרויות שעומדות לרשותכם.

התאמה אישית

כל בית שונה ממשנהו ועל המטבח להתאים לחלל בו הוא יותקן. לכן אחד השיקולים שיש לקחת בחשבון לפני הבחירה הוא מי יוכל לספק לכם מיד התאמה טובה יותר, חברה או נגר. בדקו האם החברה מייצרת רק מטבחים מן המוכן או שמא אפשר לתכנן מטבח על פי מידות המטבח שלכם וכן הרצונות והצרכים שלכם. לגבי הנגר יש לבדוק מה הן האפשרויות שעומדות לרשותו בנוגע להתאמה האישית, האם עובד עם כל חומרי הגלם? ובכלל- אילו אפשרויות עיצוביות הוא יכול להציע לכם.

שירות

רבות הפעמים בהן גורם ההכרעה בין אפשרות אחת לאחרת יהיה איכותו של השירות במקום. למרות הדעה הרווחת, לא כל נגר עצמאי יספק יחס אישי ולא בכל חברה גדולה השירות יהיה קר ומנוכר. כדי להחליט בין שתי האפשרויות קבעו פגישה אישית והסתמכו על תחושת הבטן שלכם. לא פעם הנטייה תהיה להעדיף עסק אשר משדר אמינות ומקצועיות, בעל מוניטין מבוסס ושורה של לקוחות מרוצים ואשר נציג השירות שלו מלווה אותנו לאורך התהליך.

עלויות

השאלה מי מייצר את המטבח הנה חשובה ויש לשים על כך דגש היות וככל שהחברה תהיה מקצועית יותר, כך איכותו של המטבח תהייה גבוהה יותר. ואם אתם חוששים מכך שעל איכות משלמים, ניסיון מלמד שעדיף להשקיע במוצר איכותי מאשר להצטער על כך בחלוף הימים. עם זאת, כאשר האיכות זהה בשני המקומות, כן אפשר להשוות בין העלויות ולבחור את המטבח ולו המחיר המשתלם יותר. כמו כן אם יש לכם תקציב מוגבל, תוכלו להתייעץ עם החברה או הנגר על מנת לנצל את התקציב שעומד לרשותכם בדרך האפקטיבית ביותר.

לסיכום: הבחירה בין נגר לחברה תלויה במשתנים רבים, החל בצרכים והעדפות דרך שירות ומקצועיות ועד למחיר. בכל מקרה מומלץ לבחור באנשי מקצוע אשר שמם הולך לפניהם בתחום, יכולים לספק את המענה המושלם וליצור עבורכם את מטבח החלומות שלכם.

רוצים מטבח דומה? צרו קשר ללא התחייבות