נקודות העיצוב הייחודיות במטבחי יוקרה

עם השנים, יותר ויותר אנשים מעדיפים לעצב בביתם מטבחי יוקרה. לעיתים זהו בית שכולו משדר רוב פאר והדר, ולעיתים אנשים פשוט מעדיפים להשקיע בחלל בו הם נוהגים לבלות שעות לא מועטות. זה לא מכבר ידוע, כי המטבח הוא החדר המרכזי בבית, המשמש לא רק לאפייה ולבישול, אלא גם לבילוי משפחתי בזמן הארוחה.

מה מאפיין מטבחי יוקרה?

מטבחים יוקרתיים עוצבו תוך כדי ירידה לפרטים הקטנים ביותר וחשיבה מרובה. הם לא רק יוקרתיים למראה, אלא גם פונקציונאליים. אין כאן מקום להתפשר על דבר. כאשר מעצבים את המטבחים הללו, עושים שימוש במיטב חומרי הגלם. רכישת מטבח יוקרתי איננה זולה, ולכן יש להשקיע רבות בחלל זה, על מנת שהוא ישרת את בעלי הבית לזמן ממושך.

על ההבדל שבין מטבחי יוקרה למטבחים פשוטים

מטבחי יוקרה שונים לחלוטין ממטבחים הנחשבים לפשוטים יותר. המטבחים היוקרתיים הינם מתוחכמים, חדשניים, רמת הגימור שלהם היא לא פחות ממושלמת. מטבחי יוקרה הם גם גדולים יותר ממטבחים פשוטים, המרחב הרב מאפשר עבודה עד כמה שיותר נוחה. המטבחים הללו מעוצבים להפליא, והחלל מחולק בצורה נכונה. למעשה, ישנם סוגים רבים של מטבחי יוקרה, האחד לא דומה לשני, מה שכן משותף לכולם היא איכות ללא פשרות.

מטבח יוקרתי יכול להיות מעוצב בסגנון כפרי או סגנון מודרני, על פי העדפתם של בני הבית, אך יש להם מאפיינים דומים: הם רחבי ידיים, לרוב יש בהם יותר מכיור אחד, כאשר שני הכיורים גדולים יותר מהסטנדרט המצוי, הנירוסטה נפוצה במטבחים הללו, בכל אחד מהם משטח עבודה גדול ונוח, וגם כל שאר האלמנטים יהיו מן המשובחים ביותר. למשל, במטבחי יוקרה יהיו לרוב כיריים קראמיות, וארונות בהם  מקום רב לאחסון, ומגירות נשלפות. מטבח יוקרתי מסמל איכות, רמת גימור מושלמת ועיצוב מרהיב.

פרזול במטבחים יוקרתיים

לפרזול חלק נכבד בעיצוב מטבח יוקרתי. מדובר במסילות, צירים ומתקנים שונים אשר בסופו של דבר יוצרים מטבח פרקטי ופונקציונאלי, שקל יותר לעבוד בו. פרזול כולל גם ידיות לארונות ומגירות, מתלים ועוד. במטבחי יוקרה ניתן למצוא מגירות רחבות יותר, עם שפע מקום לאחסון, הן גם גבוהות, יציבות ונעות בקלות.

ארונות המטבח

כמובן שאין מטבח ללא ארונות, הם מהווים חלק מרכזי בחלל כולו. במיוחד במטבחי יוקרה, הארונות משתלבים באופן מושלם עם שאר האלמנטים בחלל. הם מעוצבים להפליא ופרקטיים. הארונות מיוצרים מחומרי הגלם האיכותיים ביותר, כך שהם מבטיחים עמידות למשך שנים רבות. במטבחי היוקרה, הארונות הם לא רק מרהיבים ביופיים ובעיצובם, הם פונקציונאליים ושימושיים.  הפונקציונאליות איננה באה על חשבון העיצוב.

עוד מאפיינים למטבח היוקרתי

כפי שניתן להבין, מושם דגש רב על חומרי גלם איכותיים. אם בוחרים במטבח העשוי מעץ, יש לבחור את העץ הטוב והמשובח  ביותר, כך גם לגבי מוצרי פרזול למיניהם, התורמים רבות לא רק למראהו של המטבח, הם משמשים גם להתקנות.

מטבחי יוקרה מעוצבים על פי טעמו האישי של בעל הבית. המטרה היא להבין מה יהיה גודלו של המטבח, מה נדרש לבעל הבית בכדי שהעבודה במטבח תהיה מהנה וקלה, וככלל, יש להתייחס לחזונו. במטבחי יוקרה מעניקים תשומת לב לכל הפרטים מהקטנים ביותר ועד לאלמנטים בעלי נראות גבוהה. הגימור חייב להיות מושלם, צבעי הקירות והעיצוב. כל אלה יוצרים מטבחי יוקרה. מטבחי יוקרה גם מתקדמים מבחינה טכנולוגית. הם חדשניים, והם מעוצבים כך שהם יתאימו לכיריים קרמיות, לתנורים גדולים ומתקדמים ולמגוון מוצרי חשמל מן הטובים שיש. בסופו של דבר יש לזכור, כי השורה התחתונה בתחום המטבחים היוקרתיים, היא התאמתו של המטבח לצרכי הלקוח.

חולמים על מטבח יוקרתי?

קבעו פגישת הכוונה וייעוץ ללא התחייבות