מטבחים פורצי דרך טכנולוגיית הננו

הרצון לחדשנות ולפיתוח מתקדם, הבנה עמוקה של ההרכבים השונים של חומרי הגלם איתם אנחנו עובדים, לצד תפיסה וחזון מובילים אותנו לתכנון וליצור מטבחים מתקדמים עם מראה הומוגני, נעים לעין, יוקרתי ויותר מכל, הם שימושיים להפליא.

ספינת חלל זעירה לצרכי מחקר, בגדי ספורטאים המצמצמים את התנגדות המים או הרוח, חיישנים ביולוגיים לגילוי מחלות ועכשיו – גם במטבחים.

טכנולוגיית הננו ממריאה לשחקים. היא נוגעת במדע והנדסה, ביגוד ואיכות הסביבה, תאים סולאריים ובטחון לאומי, אנרגיה וענף הבנייה. היא חדשנית ופורצת דרך, שימושית וידידותית יותר מתמיד.

טכנולוגיית הננו – שיטה חדשנית, בה השימוש בחלקיקים שקוטרם קטן עשרות מונים משערה של אדם, מאפשר הבנייה מחודשת של מולקולות המרכיבות את חומר הגלם. המוצר החדש זוכה בתכונות אופי חדשות שלא היו לו קודם – הוא חזק יותר, עמיד יותר, קל יותר.

ננו טכנולוגיה ומטבחים

השימוש בטכנולוגיית ננו מתקדמת וחדשנית, כאן ועכשיו, מזמן התבוננות אחרת ושונה, כזו הצופה את פני העתיד, נוגעת במאה העשרים ושתיים ובעיקר בבטן הרכה של כל מי ששואף להגיע רחוק יותר, נח יותר ויעיל יותר בתפיסת המקום שהוא לב ליבו של הבית שלו – המטבח.

טכנולוגיית הננו, משנה בהחלט את איכות החיים של מי שבוחר להעניק לעצמו מטבח שתוכנן ונבנה בהתאם לתפיסה מקצועית זו.

כשתבינו היטב את היתרונות, תתקשו להאמין, איך לא עשיתם את זה קודם. 

מהם יתרונות השימוש בטכנולוגיית ננו בתכנון ויצור מטבחים?

  • מטבחים עם תוחלת חיים ארוכה – חומרי הגלם חזקים יותר מתמיד, הם עמידים ואיכותיים, כך שגם שימוש אינטנסיבי ולאורך שנים, לא ניכר בנִרְאוּת שלהם.
  • מטבחים עם נִרְאוּת יוקרתית, חדשה ורעננה לאורך זמן – רמת גימור מושלמת ואיכותית, לא ניתן לראות טביעות אצבעות אף אין החזר של ברק.
    טכנולוגיית הננו מאפשרת לחומר לרפא את עצמו. הילדים שרטו קלות את דלת המטבח? אתם תופתעו שוב. החומר ישוב לקדמותו ללא צורך בהחלפה או תיקון חיצוני.
  • מטבחים אנטי בקטריאליים – גימור קטיפתי רך וחלק, העדר שקעים וקערוריות, מראה אחיד ואטום – הרכב טכנולוגי מתקדם בהחלט. שם חיידקים כבר לא יוכלו לשכון לבטח, גם לא לכלוך. זה וודאי ומוכח.
  • מטבחים קלים לניקוי ולאחזקה שוטפת – מטלית לחה. זה כל הסיפור. טיפול קל, ונח, מהיר ויעיל. רציתם ניקוי פשוט? קבלתם.

מטבחי זיו וטכנולוגיית הננו – הופכים את החיים בלב ליבו של הבית – לנוחים, אסתטיים ויפים לאורך ימים ולילות, שנים ותקופות.

רוצים מטבח דומה? צרו קשר ללא התחייבות