ראש שקט מניקיונות – הכירו את הדור הבא של המטבחים – מטבחי פורמייקה נאנו

ללא טביעות אצבע, בלי שריטות עם מראה חלק ונקי לאורך שנים. כל מה שאתם חייבים לדעת על מטבחי פורמייקה נאנו >>

 

אפשר לומר שפורמייקת נאנו היא סוג של ללכת עם ולהרגיש בלי. מדובר בחומר שלא רואים עליו שריטות (קלות)   כמו כן הוא בעל עמידות מוגברת לטביעות אצבע. טכנולוגיית הנאנו שמשרתת תעשיות רבות שונות, ביניהן גם תעשיות החלל והרפואה, נכנסה אל עולם עיצוב הבית ובמיוחד לשוק המטבחים. היכולת לשמור על שטח פנים נקי וחלק משריטות ולכלוך, הפכו אותה לפורמייקה המבוקשת ביותר כשמתכננים מטבח.

 


צילום – ירין נטור

מה זה נאנו

צפיפות גבוהה במיוחד יוצרת עמידות. קצת כמו חומה של כדורגל- ככל שהחומה צפופה יותר כך היא עמידה יותר וקשה להבקיע גול דרכה. באופן דומה מתנהג הנאנו. צפיפות החלקיקים כה גבוהה עד שהם מצליחים לייצר עמידות גבוהה בפני שריטות ולכלוכים. החלקיקים במקרה הזה הם מזעריים, קטנטנים, שאינם נראים לעין, לכן שטח הפנים של משטח נאנו הוא חלק למראה ולמגע.

 


צילום – דניאל צאירי

מה זה פורמייקה ננו

כאשר נוצרת שריטה קלה במשטח, חלקיקי הנאנו הזעירים מתנהגים כמו פלסטר, והם בעצם ממלאים את שטח השריטה ויוצרים משטח חלק וחזית שנראית אחידה.

יש פורמייקות שמיישמים עליהן את טכנולוגיית הנאנו בהן עושים שימוש בעיקר בתעשיית המטבחים. ברוב המקרים מגיעה פורמייקת הנאנו בצבעים חלקים ולחומר מראה חלק ונקי ללא רבב, והיא מתאימה במיוחד לחזיתות מטבח שאמורות להישאר נקיות וחלקות למראה לאורך זמן.

 

מה היתרונות של מטבח נאנו

לא רואים שריטות וטביעות אצבע – פורמייקה נאנו נותנת ראש שקט ללמי שבוחר בה. מטבח עם חזיתות מחופות בפורמייקה נאנו הוא מטבח שישאר במראה חדש ושלם לאורך זמן רב. חלקיקי הנאנו מחפים על שריטות קלות שנוצרות, כמו גם על מריחות של אצבעות מלוכלכות וטביעות אצבע.

מנעד רחב של צבעים– הנאנו מגיע במנעד רחב של צבעים מהצבעים הקלאסיים ועד הנועזים ביותר, כך שניתן להתאים אותן לכל סוג של מטבח ולכל סגנון עיצובי.

 

אז אם אנחנו צריכים לסכם:

  • מה זה נאנו- חלקיקים קטנים בצפיפות גבוהה שמצליחים לייצר חומר עמיד יותר לשריטות.
  • פורמייקה ננו- כאשר נוצרת שריטה קלה במשטח, חלקיקי הנאנו הזעירים ממלאים אותה ושומרים על פני שטח חלקים.
  • היתרונות של מטבח נאנו– לא רואים שריטות קלות  ועמידות מוגברת לטביעות אצבע והם מגיעים במנעד רחב של צבעים.

רוצים מטבח דומה? צרו קשר ללא התחייבות