שילוב מוצרים מתאימים לצורך עיצוב מטבח מודרני

מטבח מודרני מתאפיין בסגנון שכולל בעיקר קו נקי, בנייה פשוטה והיעדר קישוטים. העיצוב מבוסס על צורות גיאומטריות וקיימת חשיבות לקווים נקיים ואיזון רך בין החומרים, הצורות והנפח שלהם כדי להגיע לתוצאה הרצויה.  רוב חומרי הגלם שמשתמשים בהם במטבח כוללים לרוב מתכת, זכוכית, בטון ומעט עץ.

בעיצוב מטבח אנחנו נתקלים במספר פרמטרים ואלמנטים שאותם אנחנו יכולים לשלב בחלל המטבח בלי לפגוע בסגנון המודרני שאופף את המטבח.

קו נקי בלב בית

תחילה נתמקד בכל הידיות, בברזים ובכיור, חשיבות מרכזית לשימוש במתכת נקיה וחלקה. קיימת עדיפות לשימוש בידיות אינטגרליות. אין צורך להשתמש בהרבה חפצי נוי במטבח ובכלל בבית, משום שסגנון מודרני שומר על קו נקי בלי עומס ובלי קישוטים לכן בשטחים העבודה במטבח או על השולחן לא נמצא כמעט כלום. לאחרונה החל טרנד של טלוויזיות בחלל המטבח, הטלוויזיה הופכת את חלל המטבח לחלל נעים יותר ונותנת למטבח לשרת את התפקיד שלו ביכולת גבוהה יותר - להוות את לב הבית. מומלץ את הטלווזיה לתלות על אחד הקירות או בתוך ארון עם דלת זכוכית.

שמוש בטכנולוגיה בעיצוב המודרני

כיאה למטבח מודרני, יש צורך בשימוש בטכנולגיה גבוהה במטבח, למשל, טוחן אשפה, דבר שגורם לנו לשמור על סביבה נקייה יותר, נטולת ריחות. מבחינת מוצרי טכנולגיה יש לבחור מקרר נקי בעל מראה מתכתי, מתוחכם, לרוב נבחר בצבע מתכת אבל אם יש צבע שולט במטבח, כגון שחור, שמנת או אפור, נוכל לבחור את המקרר בהתאם לצבע השולט במטבח שיהווה לנו השלמה. קיימת אופציה לתת תחושה שהמקרר הוא חלק מן הארונות ולחפות אותו בדלת ארון על מנת לתת מראה אחיד לשטח המטבח. מטבחים מודרנים היום מצוידים גם במכונת קפה אישית, היתרון הגדול בהם הוא החסכון במקום שלהן בניגוד למכונות קפה גדולות. מכונת הקפה מייצגת יוקרה ונקיון - אלמנטים שמייצגים את הסגנון המודרני. מלבד למכשירים שהוצגו עד כה, כמובן שיש צורך במוצרי טכנולגיה כגון מיקרו, מיקסר, כל אלה משתלבים היטב עם הסגנון המתכתי והנקי של המטבח.

קיר בטון - מראה יוקרתי

אחד האלמנטים של מטבח מודרני הוא בטון, נוכל ליצור קיר מאבני בטון שיהיה בסמוך לתנור בעל כיריים ממתכת, ומעליו קולט אדים, השילוב שלהם ביחד יתן מראה יוקרתי . נוכל לתלות סט סכינים על אחד הקירות, דבר שלא בולט מדי ומחזק את השימוש הקיים בצבעים בחלל. אם מה שחסר לכם הוא קצת אומנות, אין צורך בשימוש מופרז בחפצי נוי להפך, אפילו תמונה אחת גדולה בצבעים שתואמים לצבעי המטבח יכולה לתת מענה ויחד עם זה לא להעמיס על חלל המטבח. שפע של מוצרי טכנולגיה הוא דבר שמייצג את המטבח המודרני, יש לשמור על צבעים מתאימים, אפשר להתפרע אבל בפריט אחד או שתיים. משטח העבודה במטבח המודרני שואף תמיד להיות נקי ומסודר.

חולמים על מטבח בסגנון מודרני?

קבעו פגישת הכוונה וייעוץ ללא התחייבות