עיצוב מטבחים דגשים ורעיונות לעיצוב מטבחים

עיצוב מטבח – מה כדאי לדעת

חלק מאיתנו וודאי זוכר את המטבחים "של פעם".

פעם, נהוג היה להגיע לאולם תצוגה, לראות, להתרשם או לעיין בקטלוג. להצביע ישירות על מה שנראה מתאים ומשם קצרה הדרך לביצוע הזמנה. ההתלבטות הגדולה ביותר נגעה לבחירת הצבע, חומרי הגלם, מיקום מגירת הלחם. מדיח לא היה, על מכשירי חשמל ומקרר הנחבאים להם אי שם בארון, אף אחד לא שמע.

תיאוריות עיצוביות, תפיסות עולם, שינויים טכנולוגיים הפכו זה מכבר ברבות השנים לראיית המטבח כמקום המפגש המרכזי של בני הבית. "במטבח של גולדה" התקבלו החלטות הרות גורל וגם המושג "מטבחון" בהקשר בטחוני, זכה לא באופן מקרי לביטוי מכובד זה.

"מטבחי זיו" – חברת המטבחים המובילה בישראל גאה להציג תפיסת עיצוב חדשנית ומודרנית. המטבח איננו עוד חדר קטן, הממוקם במרכז הבית, משמש להכנת מזון, המאופיין באש מבוערת ועשן סמיך.

המטבח הוא אופנת חיים, הוא ישות משמעותית המבטאת טעם וצרכים, הוא מקום מפגש ייחודי המעניק צביון וצבע אישי לכל מה שמתרחש בו.

דגשים ורעיונות לעיצוב מטבחים - תמונת מאמר

מה כדאי לדעת על עיצוב מטבח?

עיצוב מטבח – מצריך מלאכת מחשבת – הכוללת מיפוי צרכים, אפיון החלל, הקצאת תקציב, בחירת פונקציות הכרחיות, קבלת החלטות בנוגע לחומרי הגלם, בחירת מוצרים משלימים, חיפוי, משטחי עבודה ועוד.

עיצוב מטבח מחייב תכנון ועיצוב – הקצאת מרחב ומקום לכל ארון ומגירה, מיקום מכשירי החשמל, הכיריים, קביעת משטחי העבודה, חיפוי הקיר, בחירת המוצרים המשלימים (ברז, ידיות ועוד), נגישות ונוחות.

עיצוב מטבח מזמין שיח עיצובי עם חללים נוספים בבית – בחירת חומרי הגלם, צבע המטבח, משטח העבודה, חיפוי הקיר ועוד – רצוי שיותאמו לחללים נוספים בבית על מנת ליצור התאמה ורצף עיצובי-אסתטי.

עיצוב מטבחעל פי תפיסת "מטבחי זיו" – מדבר אמנות – המטבח נתפס כיצירת אמנות עכשווית, מודרנית, ייחודית, כזו שלא תוכלו לראות בבית אחר, כי יצירה זו היא פרי מחשבה, תרבות, טעם ותשוקה אישית. אין מטבח אחד שלנו דומה לאחר.

עיצוב מטבח – הוא כאן ועכשיו, געגועים לעבר, חלומות לעתיד. הוא מזרח ומערב, ישן וחדש. צבעוני ושחור- אפור- לבן. הוא אישי ומשפחתי. ארץ ישראלי וגם ועולמי.

מלאכת התכנון והעיצוב איננה פשוטה. היא אורכת זמן, מתייחסת ללבטים ומחשבות, רצונות והעדפות. היא תאורטית ואצלנו היא פרקטית יותר מתמיד.

אנו, הצוות המקצועי של  "מטבחי זיו" – עומד לרשותכם. הנכם מוזמנים להיעזר באדריכלים או מעצבים מטעמכם – אנו נשמח לארח אתכם ולהעניק לכם את כל המידע הנדרש על מנת שתוכלו להעז. לבחור. לדאות גבוה. הרחק הלאה.

"מטבחי זיו" – עיצוב עכשווי למטבחי המחר. כל מה שתרצו לשאול ולדעת על מטבחים. רק תגידו.

רוצים מטבח דומה? צרו קשר ללא התחייבות