קצת על מטבחי פורמייקה (HPL)

מטבחים מפורמייקה (HPL) הם מטבחים פופולריים ביותר, בעיקר בשל המגוון העיצובי הרחב של הפורמייקה, ובשל מחירה האפשרי לכל כיס.

בעבר, למילה "פורמייקה" היתה קונוטציה שלילית כחומר המתבלה מהר יותר מעץ מלא, אך כיום, עם ההתפתחויות הטכנולוגיות בתחום, שיפור איכויות שילובי החומרים והשימוש בפורמייקה המתקדמת HPL – מטבחים מפורמייקה מחזיקים מעמד זמן רב, קלים מאד לניקוי ולשמירה ואינם מתבלים מהר כבעבר.

פורמייקה, או ה"דור החדש" שלה, ה-HPL, היא חומר העשוי משכבות של נייר עבה המוספג במלמין נוזלי ונכבש במכבש בטמפרטורה גבוהה מאד. צבעה הבסיסי של הפורמייקה הוא חום כהה, אך לוח החיפוי האחרון שלה הוא האלמנט העיצובי אותו יכול לבחור כל לקוח בהתאם להעדפותיו האישיות, בצבעים שונים ובטקסטורות שונות.

קצת על מטבחי פורמייקה - תמונת מאמר

מטבחים מפורמייקה נהוגים בעולם החל ממחצית המאה שעברה, כאשר יותר ויותר רהיטים בבית החלו להתחלף מרהיטי עץ מלא כבד ונצחי לריהוט קל יותר, אופנתי ובר חלוף. הפורמייקה היא חומר קל יותר לייצור, ולכן זולה וקלה יותר מן העץ המלא, זכוכית וברזל.
מטבחים מפורמייקה מתאימים גם ללקוחות המבקשים מטבח במחיר סביר, בעל נראות מודרנית, נקייה או קלאסית, אך גם ללקוחות המבקשים לייצר אווירה מאד ספציפית במטבח (כפרי, עץ מלא וכדומה) על ידי "חיקוי" נראות העץ המקורית.

פורמייקה / HPL היא בחירה צרכנית נבונה בשיקולי עלות – תועלת; היא אינה פוגעת ביופי המטבח, עמידה לאורך זמן רב ומאפשרת בחירה חופשית של דרי הבית.

אנו, במטבחי זיו, בוחרים לייצר מטבחי HPL אך ורק עבור לקוחות פרטיים, על מנת שנוכל להמשיך ולהקפיד על כל פרט ופרט בתהליך העיצוב, הייצור וההתקנה, וזאת בשביל להעניק ללקוחותינו את המוצר ברמה הגבוהה ביותר.

רוצים מטבח דומה? צרו קשר ללא התחייבות