טכנולוגיות פרזול בלעדיות למטבחי זיו

במטבחי זיו אנו מאמינים ביצירת תפיסת עולם המשלבת בין עיצוב, פונקציונליות לחדשנות. לכן מאז ומתמיד שמנו לנו למטרה להיות מובילים בזירת ייצור המטבחים, תוך שחושבים ללא הרף כיצד לחדש לכם. לשם כך, אנו משקיעים את מרצנו בחומרי גלם איכותיים, לרבות מוצרי פרזול מהמותגים המובילים.

עבור רבים טכנולוגיות הפרזול נדמות כחסרות חשיבות אך בפועל, הפרזול הוא הכוח שמניע את כל. בזכותו של הפרזול המטבח המודרני מציע שפע של אפשרויות אחסון מתקדמות תוך שהוא משפר בצורה ניכרת את מידת הנוחות ואת רמת העמידות של המוצרים השונים המרכיבים את המטבח. אם נתמצת זאת לכמה מילים – בזכותו של פרזול מובטחת לכם חווית שימוש "חלקה", נגישה ופרקטית יותר במטבח החדש שלכם.

ההבדל בין פרזול חיצוני לפרזול פנימי

בעיצוב המטבח ישנם אלמנטים מתקדמים עליהם ניתן לוותר בעוד שעל אחרים, אסור להתפשר. טכנולוגיות פרזול נחשבות לסוג השני. ההשקעה בפרזול ללא ספק תשתלם לכם בראייה לטווח הארוך, היא זו שתבטיח עמידות גבוהה ותשפר באופן ניכר את איכות ורמת החיים. ישנם שני סוגים של פרזולים והם פרזול חיצוני ופרזול פנימי. מוצרי פרזול פנימי מרכיבים את הרהיטים השונים ומשמשים כמסילות, צירים, מתקני עזר, ומגוון פתרונות אשר מייעלים את השימוש ברהיטי המטבח השונים ומציעים מנגנוני פתיחה וסגירה מתקדמים. לעומתם, מוצרי פרזול חיצוניים, כשמם כן הם, מיועדים לשימוש מחוץ לארונות המטבח כמו למשל בידיות, מתלים, תאורה ועוד.

טכנולוגיות הפרזול מבית מטבחי זיו

Full Load

הביקוש למערכות מגירות רחבות, גדולות וגבוהות יותר הולך וגדל ובהתאם עולה גם הצורך במנגנונים חזקים ויציבים יותר. בגלל זה אנחנו, במטבחי זיו, עובדים עם טכנולוגיית ה- Full Load שמציגה מהפכה במערכת המגירות של עולם המטבחים. הטכנולוגיה נשענת על עקרון הפריזמה ומאפשרת לנו להביא לכם פרזול יציב במיוחד ופונקציונלי הרבה יותר. התוצאה היא מערכת מגירות בעלת יציבות ותנועה חלקה שטרם נראתה בעולם המטבחים.

Pullout

בנוסף למערכת המגירות הנוחה, היציבה והמתקדמת טכנולוגית, במטבחי זיו ניתן לקבל גם את טכנולוגיית ה - Pullout המאפשרת פתרון פשוט ויעיל עם כל המאפיינים האיכותיים ביותר שקיימים היום בעולם הפרזול. בפתיחת דלת המטבח, היחידה כולה יוצאת קדימה בפעולה אחידה וחלקה. הדלת נפתחת באמצעות יחידת צירים ייחודית, לפתיחה נוחה של 110 מעלות. והמחיר? גם הוא נגיש לחלוטין.

הקפדה על סטנדרטים גבוהים לכל אורך הדרך

כדי להיות מובילים ולהיכלל בשורה אחת עם החברות המובילות לעיצוב מטבחים, אנו לא מתפשרים על פחות מהטוב ביותר עבורכם. אנו מעמידים לרשותכם טכנולוגיות פרזול שעוד לא נראו כמותן בעולם המטבחים וזאת כדי לעזור לכם לעצב מטבח התואם את תפיסת החיים שלכם. מוצרי הפרזול בהם אנו עושים שימוש מגיעים מחברות שנחשבות לחוד החנית בתחום ומציעים לכם שיפור משמעותי בתפעול ותחזוקת המטבח שלכם.

לפרטים נוספים אודות טכנולוגיות הפרזול של מטבחי זיו צרו עמנו קשר ונשמח לתאם עמכם פגישת ייעוץ!

רוצים ללמוד עוד על טכנולוגיות הפרזול שלנו?

מגיעה לכם פגישת הכוונה וייעוץ ללא התחייבות

בחירת מטבח אינה מטלה פשוטה ומגוון האופציות יכול להיות אפילו קצת מבלבל. לוחות ייסוד, חיפויים, משטחים, חזיתות... כל זה ועדיין ולא הגענו לפרזול. רשת מטבחי זיו רוצה לעזור לכם לעשות קצת סדר ומזמינה אתכם לפגישת אישית בארבע עיניים עם אחד המעצבים שלנו. שם תוכלו לשאול את כל השאלות ולגלות איזה מטבח הכי מתאים לתפיסת החיים שלכם.