לוחות יסוד לארונות המטבח

מומחיות, חדשנות ומובילות אלו הם שלושת הערכים שמאפיינים את מטבחי זיו. אנו מכירים בעובדה שהמטבח תופס נדבך חשוב בעיצוב הבית ולכן מציעים לכם יותר מסתם עיצוב אלא תפיסת חיים. עם זאת אנו מודעים לכך שהמטבח השלם, הוא סך של כל מרכיביו, שאף על פי שהם אינם נראים לעין, הם מהווים חלק חשוב ומרכזי. לכן, אנו מזמינים אתכם להכיר את כל חומרי הגלם שיחד, יוצרים את הקסם שנקרא "מטבחי זיו".

המרכיבים החשובים ביותר במטבח

ממש כשם שבמטבח מרכיבים שונים חוברים יחדיו לכדי ארוחת מלכים, כך חומרי הגלם האיכותיים ביותר חוברים לכדי יצירת מטבחים. אין זה סוד שלוחות יסוד לארונות מטבח נחשבים לאחד מחומרי הגלם החשובים במטבח. לוחות אלו אמנם נסתרים מן העין ומתחבאים באלגנטיות מתחת לחיפויים דקורטיביים, אך בפועל הם אלה שאחראים לתקינותו של המטבח ולעמידותו לאורך שנים. היות ולכל סוג יתרונות שונים, בחירת לוחות יסוד בסטנדרט גבוה של איכות ובהתאם לצרכים האישיים שלכם, תבטיח לכם מטבח שימושי, עמיד ומעוצב למשך שנים רבות.

הפרטים הקטנים שעושים את ההבדל

בין הסוגים של לוחות יסוד לארונות מטבח קיימים אלו הבאים:

  • לביד / סנדוויץ' / דיקט  (Plywood)

מדובר בלוח יסוד בסיסי העשוי משכבות קילופי עץ בצורת שתי וערב, המודבקות זו לזו במכבש. חוזקו ואיכותו של הלוח נובעים מכמות השכבות מהן הוא מיוצר ונקבעים על פי מטרת השימוש בו (דלת ארון, דופן, קיר אחורי, מגירה, מדף וכיוצא בזה).

  • סיבית (MDF)

לוח סיבי עץ עדינים המעובדים עם שרף ומסודרים בצורה אחידה לכל אורכו של הלוח. הלוח מיוצר בכבישה בלחץ ובטמפרטורה גבוהה והוא מומלץ לעיבוד צורות, לעיטוף וצביעה בגימורים שונים, אך אינו מומלץ לשימוש בגוף הארון עצמו. מידת עמידותו וחוזקו אלו הם פרמטרים אשר תלויים במידת הצפיפות של הסיבים, בסוגו של השרף ובסוג הכבישה שעברו.

  • שבבית (Particle Board)

לוח זה מיוצר משבבי עץ מעובדים עם שרף, כאשר במרכז הלוח ישנם שבבים גדולים ובקצותיו שבבים קטנים יותר. תהליך הייצור של הלוח כולל כבישה בלחץ ובטמפרטורה גבוהה, כאשר חוזקו ועמידותו נקבעים על פי פרמטרים רבים ביניהם – גודל וחלוקת השבבים, סוג השרף שנעשה בו שימוש, תהליך הכבישה וכיוצא בכך. לוח זה מתאים לשימוש הן בגוף הארון עצמו והן בדלתותיו.

המובילים במטבחים

עיצוב מטבח זו לעולם לא מטלה פשוטה. מדובר בפעולה הדורשת השקעת מחשבה, תכנון והיכרות עם חומרי הגלם השונים. גם אם לכם זו הפעם הראשונה, אתם לא לבד במערכה, אנו נעמיד לרשותכם צוות של מומחים אשר יעזרו לכם לבצע את הבחירות הטובות ביותר עבור המטבח שלכם, לכל אורך שלבי התהליך. לכן, אם הנכם עומדים לפני עיצוב המטבח ומתלבטים בשאלה - אילו לוחות יסוד לארונות מטבח יהיו המתאימים ביותר לסגנון העיצובי ולשימושים שלכם, צרו עמנו קשר ואנו נשמח לעמוד לרשותכם ולספק הכוונה וייעוץ.

רוצים ללמוד עוד על לוחות היסוד שלנו?

מגיעה לכם פגישת הכוונה וייעוץ ללא התחייבות

בחירת מטבח אינה מטלה פשוטה ומגוון האופציות יכול להיות אפילו קצת מבלבל. לוחות ייסוד, חיפויים, משטחים, חזיתות... כל זה ועדיין ולא הגענו לפרזול. רשת מטבחי זיו רוצה לעזור לכם לעשות קצת סדר ומזמינה אתכם לפגישת אישית בארבע עיניים עם אחד המעצבים שלנו. שם תוכלו לשאול את כל השאלות ולגלות איזה מטבח הכי מתאים לתפיסת החיים שלכם.