ציפויים ללוח היסוד

מאז ומתמיד שאנו במטבחי זיו שואפים לספק לכם את העלית של המטבחים. כדי לעשות זאת, אנו עובדים עם חומרי הגלם האיכותיים ביותר בכל אחד מהמטבחים שלנו. והתוצאה – מטבחים בסטנדרט גבוה של איכות גם מבפנים וגם כלפי חוץ.

כחברה ולה ניסיון רב שנים בתחום ייצור ושיווק מטבחים איננו יכולים להתעלם מן העובדה שכשמגיעים למטבח הדבר הראשון שנגלה לעין הוא משטח הארונות רחב הידיים. לכן, על מנת ליצור רושם ראשוני מרהיב ולעיתים גם את אפקט התדהמה, אין זה בלתי נמנע ויש להשקיע בציפויים ללוחות יסוד. ציפוים אלו, לא רק שיבטיחו עמידות גבוהה אלא גם יהוו חלק מרכזי וחשוב ביצירת המטבח עליו תמיד חלמתם.

 

היכרות עם סוגי הציפויים השונים

עיצוב המטבח זו משימה אשר דורשת מאתנו לדעת מהם סוגי הציפויים האפשריים ללוחות היסוד, ולו רק כדי לבחור בצורה מושכלת את הסוג שמתאים לסגנון העיצובי האישי שלנו. כדי להקל עליכם, ולעזור לכם לראות את התמונה הרחבה, הנה כמה מהציפויים הפופולריים ביותר לשימוש, על היתרונות שלהם וייעודם במטבח.

פורמייקה (High Pressure Laminate (HPL

לוח דק שעוביו נע בין 0.6 מ"מ ל- 1.2 מ"מ המיוצר במבחר צבעים וטקסטורות. לוח ה HPL - עמיד בפני לחות וקל מאד לניקוי. ניתן להזמין אותו בהתאמה אישית מוחלטת מתוך מבחר אפשרויות ביניהן - לוח שקוף, מבריק, עם שכבת מתכת (אלומיניום או נחושת), הטבעה או אפילו בתוספת תמונה אישית.

פורניר (Veneer)

שכבה דקה של עץ שעובייה 1-0.2 מ"מ, המופרדת מן העץ על ידי קילוף, חיתוך או ניסור ומודבקת על לוח היסוד. השימוש בפורניר מתאפשר מעצים מסורתיים כגון אלון או אדר, או מעצים אקזוטיים יותר, דוגמת זברנו ואבוני.

 צבע (Paintech Technology)

טכנולוגיה המתחלקת לשתי אפשרויות:

  • צביעה שקופה - מתאימה לעץ ולפורניר, משמשת כשכבת הגנה על הארונות ומשקפת את הגוון הטבעי והמרקם המקורי של החומר ממנו הם עשויים.
  • צביעה אטומה - מתאימה לכלל החומרים, משמשת כשכבת הגנה אך מאפשרת מבחר רחב בין קשת רחבה של גוונים וגימורים. באמצעות הצביעה האטומה ניתן להגיע לאפקט חלק ומסורתי (מט, משי וכדומה), לאפקט חדשני בעל ברק, למראה גבישי, להדגשת נקבוביות העץ, למראה עתיק ללוחות ועוד.

 

מגשימים מטבחים

אנו במטבחי זיו מודעים לשלבים הרבים אשר עליכם לעבור בעת עיצוב המטבח ולכן אנו מעמידים לרשותכם לא רק את תפיסת העולם החדשנית שלנו, אלא גם מעטפת של שירותים ברמה גבוהה ומענה זמין וישיר החל משלב התכנון ועד להתקנה. לכן אם אתם זקוקים למידע נוסף אודות ציפויים ללוחות יסוד בדרך לעצב את מטבח החלומות שלכם, צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם!

רוצים ללמוד עוד על ציפויים ללוחות היסוד?

מגיעה לכם פגישת הכוונה וייעוץ ללא התחייבות

בחירת מטבח אינה מטלה פשוטה ומגוון האופציות יכול להיות אפילו קצת מבלבל. לוחות ייסוד, חיפויים, משטחים, חזיתות... כל זה ועדיין ולא הגענו לפרזול. רשת מטבחי זיו רוצה לעזור לכם לעשות קצת סדר ומזמינה אתכם לפגישת אישית בארבע עיניים עם אחד המעצבים שלנו. שם תוכלו לשאול את כל השאלות ולגלות איזה מטבח הכי מתאים לתפיסת החיים שלכם.