מטבחים כפריים

מה זה מטבח כפרי?

אנו במטבחי זיו, תמיד שואפים לחדש לכם ולהפיח חיים חדשים במטבחים ובסגנונות המוגדרים כישנים. לרשותכם ליין של מטבחים כפריים, אשר מביאים את המוטיבים של הכפר אל הבית המודרני וזאת מבלי להתפשר על כל החידושים שקיימים.

המטבח הכפרי מהווה חלק בלתי נפרד מעולם המטבחים מאז ומעולם ולכן הסברה הרווחת היא כי מדובר בסגנון עיצובי מיושן, אשר אינו מתאים לכל אחד, במיוחד לא לאנשים אשר מוקסמים מיתרונותיה של הקדמה. אולם בפועל ובמיוחד בשנים האחרונות, אין כך הדבר. עולם המטבחים עשה כברת דרך וכיום עם קיומן של טכנולוגיות מודרניות ושילובן בעיצוב המטבח, המטבח הכפרי אינו אותו המטבח שהיה פעם. כבר אין מדובר בחלל ביתי ומסורתי נטול השפעות אופנתיות, כזה אשר אינו מתכתב עם מגמות חדשניות, אלא שמדובר בחלל אשר יכול לשלב בין המאפיינים הבולטים של המטבח הכפרי לבין טכנולוגיות חדישות המשרתות את צרכיה של המשפחה באופן מושלם.

עיצוב מטבח כפרי – מיד מרגישים בבית

מטבחים כפריים מאז ומתמיד נתפסים כמטבחים חמימים וביתיים מאוד. לא פעם המטבח הכפרי אף נראה כאילו הוא יצא ישירות מסט של תכנית בישול. הניחוח הכפרי מעניק לחלל ארומה מיוחדת, ביתית וחמימה ולכן זהו מטבח אשר מושך מיד ומזמין את בני הבית והאורחים להיכנס אליו. אם אתם מעוניינים שהמטבח יתמצת את התחושה הביתית והנעימה, הרי שמטבח כפרי יתאים לכם במיוחד. אנו במטבחי זיו דואגים לקחת את הסגנון הכפרי הקיים ולהוסיף לו טוויסט עיצובי אשר לא ישאיר אף אחד אדיש למטבח שלכם.


המקום בו תרגישו הכי נוח להעביר את הזמן או לבשל

בסופו של דבר המטבח הוא לב הבית ומטבחים כפריים מיד מעוררים את החשק לבשל ונותנים את ההרגשה כי כאן הוא הבית וכולם רצויים. אלו המקומות מהם יצא אוכל ביתי טעים והם מתאימים בעיקר לאנשים אשר אוהבים לארח ולא מוותרים על הנאות החיים. מטבחים כפריים לרוב מאופיינים עם צבעי פסטל או צבעים בהירים ועם חומרים מן הטבע כמו למשל עץ מלא או אבן טבעית. עם זאת, בעידן הנוכחי, ניתן ללא ספק לשלב בהם גם טכנולוגיות ייצור חדישות אשר יקנו עמידות גבוהה, סטייל ויוקרה וייקחו את המטבח הכפרי הסטנדרטי צעד אחד קדימה אל עבר העתיד.

התאמה מלאה לסגנון העיצובי ששולט בבית, תנאי חשוב בעיצוב כל מטבח

כדי לעצב מטבח כפרי שיענה על כל הצרכים שלכם, קיימת חשיבות רבה לחברת המטבחים בה בוחרים. חברה מקצועית תוכל לספק לכם ידע נרחב בתחום ותעזור לכם להתאים את המטבח לחלקי הבית השונים. כמו כן, בעזרת תכנון נכון והקדשת מחשבה לכל פרט ופרט, ניתן יהיה לנצל באופן מקסימלי את החלל, תוך שמשלבים בו אלמנטים כפריים. נתמצת ונאמר שהעובדה שמדובר במטבח כפרי אינה אומרת שצריך לוותר על סטנדרטים חדשים של איכות - על המטבח שלהם להיות איכותי ומיוצר ברמה הגבוהה ביותר.

מטבחי זיו – עולם שלם של מטבחים כפריים

הצוות המקצועי של מטבחי זיו, אינו מפסיק להתעדכן בכל הטרנדים והמגמות החדשניות בעולם המטבחים ולו רק כדי להגדיל את טווח האפשרויות שלכם. אנו מעמידים לרשותכם את העלית של המטבחים הכפריים עם כל האלמנטים שהופכים אותם לכאלו מיוחדים, תוך שמשלבים טכנולוגיות מתקדמות ביותר שיהפכו את השהות במטבח לכמה שיותר מיטבית. אין ספק שהמטבח הכפרי נועד לכל מי שאוהב לארח ולבשל, אנו נוודא שהמטבח שלכם יעמוד בקריטריונים גבוהים של איכות ויוקרה המתאימים באופן מלא לצרכים שלכם.

עיצוב מטבחים כפריים זו עבודה למומחים בלבד! לנו יש את כל שצריך כדי לבצע אותה על הצד הטוב ביותר. צרו עמנו קשר ותאמו פגישה ונשמח לעזור לכם לתכנן מטבח שיוציא לפועל את כל החלומות שלכם.

חולמים על מטבח כפרי?

קבעו פגישת הכוונה וייעוץ ללא התחייבות