טיפים לתכנון מטבח כפרי

למרות שחומרי גלם מודרניים נכנסו לאופנה, איכותו של המטבח הכפרי עדיין נותרה בהינה והוא נחשב לאחד המועדפים. אם גם אתם חסידים של המטבח הכפרי, לפניכם טיפים מקצועיים אשר יעזרו לכם לעצב מטבח כפרי יפה, מזמין ונעים.

מאז ומתמיד המטבח הכפרי נחשב לאב כל המטבחים, העלית שבעלית ממש. הוא מאופיין עם אווירה כפרית, ביתית, מרגיעה ומזמינה והוא פופולרי בערים רבות סביב העולם. כיום הוא אף אינו נחשב למיושן, היות וניתן לשלב בו אלמנטים מודרניים מסוגים שונים. מהו סוד קסמם של מטבחים כפריים וכיצד יש לתכנן אותם נכונה? לפניכם כמה טיפים נבחרים.

להכניס את הטבע הביתה

אפשר לומר כי סוד הקסם של המטבח הכפרי טמון ביכולת שלו להכניס את הטבע הביתה. ולמה בעצם הכוונה? שעיצוב מטבח כפרי יעשה לרוב שימוש בכמה שיותר אלמנטים טבעיים כמו למשל עץ מלא, אבן, קרמיקה וכיוצא בכך. לכן כבר בשלב התכנון הראשוני יש להקפיד כי עושים שימוש בחומרי הגלם הנכונים אשר יגדירו את המטבח כ"מטבח כפרי". מומלץ לשלב מאפיינים כפריים אותנטיים לאזור בו מתגוררים וכך ליצור את החיבור המושלם בין הטבע שמחוץ לבית לבין המטבח.

הסוד – לשלב בין ישן לחדש

הסיבה שמטבחים כפריים עדיין נחשבים למאוד פופולריים ומועדפים היא כי הם שומרים על צביונם הישן אך בד בבד משלבים בתוכם את העולם החדש, על כל הטכנולוגיות שהוא מציע לבעלי מטבחים. כלומר, כאשר אתם מתכננים מטבח כפרי, אין הדבר אומר שאינכם יכולים לשלב אביזרי פרזול מתקדמים, או לבחור מוצרי אחסון המיוצרים בטכנולוגיות מתקדמות. למעשה, ההיפך הוא הנכון ובאפשרותכם לשמור על הנופך הכפרי של המטבח אולם לשלב בו גם אלמנטים מודרניים אשר ימנעו מכם את הצורך להתפשר ויהפכו את המטבח הכפרי למענה המושלם עבור הצרכים שלכם, העיצוביים והפונקציונליים כאחד.

לשמור על פשטות, אחד החוקים החשובים

ולמרות שאנו רוצים לשלב שלל של אלמנטים מתקדמים שישפרו את איכות חיינו במטבח במידה ניכרת, רצוי וחשוב לזכור כי אחד המאפיינים של המטבח הכפרי הוא הפשטות שלו. לכן כאשר מתכננים מטבח כפרי חשוב לשים את נושא ה"שמירה על הפשטות" במקום הראשון. אולם בכל זאת יש לציין כי בפשטות אין הכוונה שאינכם יכולים לגלות יצירתיות. הקונספט הפשוט של המטבח הכפרי יכול להישמר בדרכים רבות ועדיין להציע עיצוב חסר פשרות ולבטא אמירה אישית.

לשלב נכון פרטי אמנות ורהיטים

טיפ נוסף אשר בכוחו לעשות את ההבדל ולהשפיע על המטבח הכפרי שלכם הוא לבצע בחירות נכונות. בחירות אלו באות לכדי ביטוי באביזרים, בפרטי האמנות וכן ברהיטים אותם בוחרים לשלב. על מנת ליצור את האווירה בה תמיד חשקתם וליהנות ממטבח שישרת את כל המאוויים שלכם, עליכם להקדיש מחשבה לבחירת כל פריט ופריט ולוודא כי הפריטים השונים משתלבים אחד עם השני וכן עם החלל בצורה מיטבית.

לבחור בחברה מקצועית

כמובן שעיצוב מטבח כפרי זו אומנות בפני עצמה ולכן אם ברצונכם להפיק את המרב מהחלל מוטב כי תבחרו באנשי מקצוע מיומנים לשם ביצוע העבודה החל מחברת מטבחים מקצועית ועד למעצבי פנים. חברת מטבחים מקצועית אשר מתמחה בעיצוב מטבחים כפריים תוכל להפוך את כל החלומות שלכם למציאות וליצור עבורכם מטבח מעוצב ושימושי להפליא. כמו כן חשוב לבחור בחברה אשר מלבד מקצועיות, שמה דגש על יצירתיות כדי להבטיח שהמטבח שלכם יהיה כמה שיותר יפה, תוך שמתאים לסגנון, לצרכים ולטעם העיצובי שלכם.

הסוד של המטבח הכפרי טמון בשילוב נכון של כל הפריטים הנכונים ובעיצוב אשר שם דגש על מאפייני המטבח כמו גם על הצרכים שלכם. לכן חשוב לבחור בחברה מקצועית אשר תדע כיצד לתרגם את כל הרצונות שלכם לכדי מטבח כפרי מעוצב ומזמין.

חולמים על מטבח בסגנון כפרי?

קבעו פגישת הכוונה וייעוץ ללא התחייבות