שאלות ותשובות לפני רכישת מטבח

בונים? משפצים? עומדים להתחדש במטבח מודרני וחדיש? זה הזמן לגלות מהן הנקודות החשובות אותן מומלץ להעלאות בטרם רכישת המטבח. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם מספר שאלות שחשוב להעניק להן מענה בטרם רכישת המטבח החדש. קראו ותתחדשו…

מהו גודל החלל העומד לרשותכם?

השאלה הראשונה בדרך למטבח החדש היא כמובן שאלת גודל השטח המיועד להקמתו של המטבח החדש. בהתאם לשטח העומד לרשותכם, ניתן לתכנן בצורה האופטימאלית ביותר את אופן חלוקת המטבח, וכל זאת תוך כדי "ניצול" השטח עד תום.

מהם צרכי השימוש השוטפים שלכם?

בנוסף לצרכי השימוש הטריוויאליים כגון: בישול, אפייה והכנת האוכל, חלל המטבח משמש לעיתים גם כמקום בו מתקיימות הארוחות המשפחתיות. תכנון הצרכים והדרישות הספציפיות שלכם מחלל המטבח, תאפשר לכם לתכנן באופן פונקציונאלי יותר את המטבח אותו אתם עומדים לרכוש.

איכות וגימור ריהוט המטבח - תמונת מאמר

מהו גודל ועומק הארונות והמגירות הרצוי לכם?

פתרונות האחסון מהווים את אחד האתגרים הגדולים ביותר הנלווים להליך תכנונו של המטבח המודרני. על מנת להעמיד לרשותכם פתרונות אחסון מתקדמים, נוחים ופונקציונאליים, מומלץ לתכנן מראש את גודל ועומק המגירות והארונות בהתאם לשטח חלל המטבח העומד לרשותכם ובהתאם לצרכים ולדרישות הספציפיות שלכם (כמפורט בשאלות הקודמות).

מהו סגנון העיצוב המועדף עליכם?

היצע סגנונות העיצוב העומד לרשותכם כיום בכל הקשור לעיצוב מטבחים, מאפשר לכל אחד ואחת מכם להתאים את אופי העיצוב לסגנונכם וטעמכם האישי.

מהם מוצרי החשמל והאביזרים הנלווים העומדים לאכלס את המטבח?

הגדרת מוצרי החשמל והאביזרים הנלווים בטרם רכישת המטבח, תאפשר לכל אחד ואחת מכם לתכנן באופן פונקציונאלי את הנגישות לכל אחד מהמוצרים והאביזרים, ובנוסף, תאפשר לכם לתכנן באופן פונקציונאלי יותר את הקמת התשתית למטבח (נקודות חשמל, נקודות ניקוז, נקודות תאורה וכדומה).

רוצים מטבח דומה? צרו קשר ללא התחייבות