שדרוג המטבח בלי לעבור דירה

 

שדרוג המטבח גם אם באופן חלקי, יכול להגדיל את ערכו של הנכס ולשפר את איכות ואורח החיים בבית במידה ניכרת. לכן רגע לפני שאתם מחפשים דירה חדשה, אולי כדאי שתעצרו ותמקדו את המאמצים שלכם בשיפוץ המטבח.

בואו נהיה כנים לרגע: אם המטבח שלכם מיושן ואינו במיטבו, גם אם תחליטו למכור את הבית תאלצו לשפץ אותו, במיוחד אם הוא פוגע בפוטנציאל הרווח שלכם מהנכס. ואם כבר אתם נאלצים לשפץ, מדוע שלא תתאימו את המטבח לצרכים שלכם? כך תוכלו להימנע ממעבר, לממש את מלוא הפוטנציאל של המטבח, להגדיל את ערך הנכס ולזכות להתאמה מושלמת לצרכים שלכם. היש טוב מזה?

לשפץ או לא לשפץ – זאת השאלה

המטבח הוא אחד החללים המרכזיים של הבית וכל דיירי הבית מבלים בו זמן רב. אם בעת הישיבה לארוחות משפחתיות, אם במהלך אירוח, אם בשיחות נפש עם בני הזוג או הילדים ועם בזמן איכות עם עצמנו עם ספר טוב וכוס קפה או יין. יחד עם זאת, אין ספק שככל שעובר הזמן הצרכים של המשפחה משתנים ועמם עולה הצורך לשדרג ולהתאים את המטבח. על פי הסטטיסטיקות הצורך בשינוי עולה אחת ל- 10 שנים, לכן אם סגרתם כבר עשור, שנה לפה שנה לשם, הגיע הזמן לשדרג את המטבח.

סוף מעשה במחשבה תחילה

שדרוג המטבח צריך להיות מגובה בתכנון מעמיק עד לרמת הפרט הקטן. יש לנו מטבח קיים אשר אותו צריך להתאים לצרכים המשתנים של המשפחה ולמבנה החלל, ולשלב בו אלמנטים מודרניים שקיימים כיום בעולם המטבחים. לכן חשוב לתכנן היטב את שיפוץ המטבח. רבים נוטים לחשוב שהעיקר הוא החלפת הארונות ובזאת נגמרת העבודה כשבפועל אין זה כך ויש להקדיש מחשבה לפרטים נוספים כמו ניצול נכון יותר של החלל, משטח העבודה האידיאלי, שילוב של מכשירי חשמל, פתרונות אחסון ופרזול אופטימליים, הטמעת טכנולוגיות מתקדמות בעיצוב ובחירת ריהוט ואביזרים משלימים.

טיפים חשובים לעיצוב המטבח

הגדירו את הצרכים שלכם מבעוד מועד – כאשר אתם חושבים על הכל ויודעים לכמה שטח אחסון תזדקקו, איפה יהיו מקומות הישיבה, על מה אתם יכולים לוותר ועל אילו דברים אינכם מוכנים להתפשר תוכלו לחסוך בהוצאות מיותרות.

יש לכם מגבלת תקציב? חשבו פונקציונלי – בעולם המטבחים המודרני קיימים גימיקים רבים. אם התקציב שלכם מוגבל השקיעו אותו בפתרונות פונקציונליים וכמה שיותר פרקטיים שיקלו על אורח החיים שלכם.

רוצים לשלב אי בלב המטבח? בדקו שיש לכם מספיק מקום – במקרים כאלו גודל החלל חשוב מאין כמוהו וצריך לשים לב לכך שיהיו מעברים כמה שיותר נוחים וזרימה טובה בחלל.

בחרו את מכשירי החשמל מראש – אי אפשר להקצות מקום ייעודי למכשירי החשמל השונים מבלי שיודעים מראש את גודלם. לכן יש לבחור את מכשירי החשמל ובהתאם אליהם לתכנן את המטבח.

בדקו התאמה בין נקודות חשמל, מים וגז – על נקודות החשמל, המים והגז להתאים לתכנון של המטבח החדש ולמבנה העיצובי שלו. ככל שתקדישו לכך מחשבה בשלבים מוקדמים יותר כך תוכלו להימנע משינויים ותיקונים הכרוכים בעלויות נוספות ומיותרות.

אל תשכחו את התאורה – מטבח מושלם הוא כזה שהתאורה בו כמה שיותר טבעית. לכן לפני הכל בדקו את מיקום החלונות, בחרו בחלונות גדולים אשר יקנו תחושה הרבה יותר מרווחת ואם ישנם מעט חלונות או לחלופין חלונות קטנים, בחרו צבעים בהירים למטבח. צבעים בהירים יוצרים אשליה של מרחב גדול ומרווח.

ולסיום: רכשו מטבח אצל חברה איכותית ומובילה – חברה מקצועית, איכותית ובעלת מוניטין ששמה הולך לפניה בתחום תוכל לספק לכם מטבח איכותי שילווה אתכם לפחות לכמה עשורים טובים. עם אחריות.

רוצים מטבח דומה? צרו קשר ללא התחייבות