שלושה טיפים סודיים לתכנון מטבח מנצח

יש טיפים שלא כולם מכירים והם עומדים להפוך את המטבח שלכם לאחד שלא תרצו לעזוב

כולנו חולמים על מטבח רחב ידיים, כזה שיאפשר לנו לרדד, לחתוך, לשטוף, לקצוץ, מבלי להצטופף. חללי מטבח רבים מציבים אילוצים של מקום שגורמים להתפשר על מרחב העבודה.

קבצנו לכם שלושה טיפים חשובים שיאפשרו לכם להגדיל את המטבח ולייעל אותו, גם אם הוא ממש קטן –

איים נשלפים

אחד המשאבים שנמצא תמיד בחסר הוא המקום. אנחנו רוצים גדול ורחב ככל הניתן אבל אילוצי המקום לא תמיד מאפשרים זאת. פיתוח הנדסי מתקדם, שניכרת בו החשיבה על הצורך הזה בדיוק, מציע מערכות שלמות של מידוף, שמסתתרות מתחת למשטח העבודה ורק כאשר רוצים להשתמש בהן, מושכים משיכה קלה, ומשטח העבודה יוכל אף להכפיל את שטחו.

המדף הנסתר ממוקם בין משטח העבודה לגוף המטבח. ביום יום לא מבחינים בו. הוא יכול להיות מדף צר שבשליפה הופך לסוג של דלפק אכילה והוא יכול להיות רחב ידיים ולשמש כאי רחב לכל דבר ועניין.

מומלץ לצפות בסירטון הקצר המצורף כדי לראות עד כמה אסתטי, יעיל וחכם הפתרון הזה >>

הכל ניתן לאחסון

סדר גורם לאשליית מרחב. כשהכל מאוחסן ופני המטבח משרים שקט עיצובי, התחושה שתתקבל היא תחושה של רוחב. הטיפ הכי חשוב הוא להשאיר את משטח העבודה נקי – כל דבר שעומד לכם על משטח העבודה במטבח יכול להיות מאחורי ארון מעוצב. חשוב לזכור שיש פתרון לכל מה שתרצו לאחסן.

דלתות הרמוניקה מתקדמות הן דלתות שמגיעות כחלק אינטגרלי מכל מטבח שתתכננו. היתרון הגדול הוא שבנגיעה קלה הדלת מתקפלת הצידה, כמו אקורדיאון ומאפשרת גישה נוחה למכשירי חשמל, בר מים או כל דבר אחר שעומד על משטח העבודה.

טיפים סודיים לתכנון מטבח מנצח

לא תצטרכו לחפש את שקע החשמל

נגישות היא אחת הסוגיות שדורשת התייחסות וחשוב להתעכב עליה במיוחד כשמתכננים מטבח. אחד הדברים המתסכלים ביותר בעת ההתנהלות במטבח היא הגישה לחשמל. חוק מרפי פועל גם כאן, ומבטיח שדווקא השקע שנצטרך, יהיה תפוס או במקום נסתר שצריך להתכופף או לזחול כדי להגיע אליו.

אחד הטיפים שפשוט יקלו עליכם את החיים הוא תוספת של מערכת שקעים נסתרת, כזאת שבלחיצת כפתור מתרוממת מתוך משטח העבודה או האי, וכשסיימתם להשתמש היא חוזרת למקומה, מסתתרת עד לפעם הבאה שתצטרכו אותה.

שקעים נסתרים במטבח

מחלקת הפיתוח של מטבחי זיו עוסקת בסוגיית התכנון היעיל ומפתחת כל העת פתרונות שמסייעים לחוויית המשתמש במטבח להיות נעימה, יעילה וחכמה, כזאת שמבינה אתכם, את הצרכים שלכם ואת הנקודות החשובות לכם ביותר בכל הנוגע להתנהלות במטבח.

כל הפיצ'רים והחידושים שאתם חייבים במטבח הבא שלכם בסרטון אחד

רוצים מטבח דומה? צרו קשר ללא התחייבות