תכנון החלל בעיצוב המטבח

 

דמיינו לרגע חלל מסוים בתוך הדירה, או הבית שלכם. מקום מפגש בין בני הבית שרק עצרו לשנייה לחטוף משהו, לבין אלו הרעבים ההולכים שבי אחר ריחות הבישול המוכרים והאהובים. שם בדיוק חוברים להם יחד תשוקה, אסתטיקה, מרחב אישי ונוחות.

חלל המטבח שלכם

תגידו, על איזו פנטזיה עיצובית חשבתם? מה בדיוק הייתם רוצים שיתרחש באותו מרחב מוגדר? מה חשוב לכם לצקת לאותו מקום ריק על מנת שיוכל לממש את מבוקשכם באופן מלא? סביר להניח שתעדיפו שעיצוב החלל של המטבח ינהל שיחה מלב אל לב, גם עם שאר החללים בבית. לא?

אולם התצוגה החדשה של "מטבחי זיו" בבני ברק הוא פרי מחשבה עיצובית, מתוכננת ומדויקת להפליא. תכנון חלל התצוגה החדש מבטא הלכה למעשה תפיסה המאפשרת ביצוע אופטימיזציה של החלל תוך הקפדה על מרווחים ונוחות מקסימלית לצד יצירת תחושה של מינימום עומס ודחיסות.

חלל אולם התצוגה של "מטבחי זיו" בבני ברק – השראה לתכנון המטבח הביתי שלכם

  • פונקציונאליות, מרווחים ונוחות מרבית – אולם התצוגה כולל 7 מטבחים שונים, דלפק קבלה, עמדת מנהל וסגנית, מזכירות, עמדות מכירה, מטבח עובדים, שירותים. הפונקציות השונות ממוקמות בחלל באופן מרווח ונח, כאשר קיימת זרימה פיסית היוצרת סקרנות להמשך. המטבחים גדולים ומרשימים, מאפשרים ללקוח לחוות ולבחור מה שמתאים לו מתוך מגוון רב של שימושים פונקציונאליים. אולם התצוגה יצירתי ומזמין, מותאם לשירות לקוחות רבים במקביל – בדגש על מתן שירות אישי במרחב מרווח ונעים.
  • חדשנות ויצירתיות – סוגים שונים של דלפקים דינמיים, מתן מענים לחלל קטן, פתרונות לאירועים מיוחדים (דלפק נשלף, מרחף), ויטרינות לאחסון, קלאפות אופקיות, דלתות וורטיקליות. שימוש בטכנולוגיות חדשות, ההופכות את השימוש בפונקציות השונות לקל, נח ומהיר, אסתטי ומזמין. רק תבחרו.
  • אמנות – חיפוי זכוכית בחזית המטבח הלבן, הדפסת עבודת אמנות פרי יצירתה של מעצבת הבית שלנו, לי מילוא. המטבח כיצירה עכשווית, מודרנית, המשדרת אסתטיקה ובחירה קפדנית של אלמנטים ויזואליים מיוחדים. יגעתם ומצאתם? האמינו.
  • עולמות תוכן מגוונים, טרנדים עכשוויים – מטבח בשחור עם שיש בצבע אפור ותכלת. מטבח ברונזה הכולל קוביית ברונזה הצמודה למשטח חום שוקולד וכחול כהה. מטבח בטון, מטבח כפרי. מטבח הבנוי מקו אחד, מטבח בצורה של L, מטבח בצורה של ח, מטבח בצורה של ח שבור, או ח הפוכה. לכל חלל עולם תוכן לבחירה. אנו מאמינים בהתאמה לרוח התקופה ובמיוחד לאלו המעוניינים לפרוץ גבולות בכל הקשור לטעם ונִרְאוּת.
  • קומפוזיציה של החלל – "הגבול נמצא מעבר לשמיים…". שימוש בחומרים שונים, גוונים וטקסטורות, מקצבים, צורות ושילובים שונים. תוכלו לפסוע בנחת באולם התצוגה שלנו. איזון בין הפונקציות השונות מכתיב קצב הליכה המפגיש אתכם עם מטבח מסוים, אזור המתנה, מסך וידאו גדול ושוב, מטבח, עמדת קבלה ופונקציה נוספת אחריה. בחרנו להשתמש בקומפוזיציה צבעונית וטקסטורה עשירה של גוונים – מט, מבריק, מפוספס, חלק.  תלת-מימד, דו-מימד, סימטריה, א-סימטריה, ניגוד והשלמה, חם וקר. סוג הקומפוזיציה שתחליטו עליה, כבר כאן. אפשר להתלבט יחד איתנו ולהחליט.
  • חומרים עם הרבה אהבה וחם – עץ אמיתי, עץ פורניר, פורמייקה עץ. סוג העץ, גוון העץ, טקסטורת העץ – ניתנים לבחירה מתוך שלל רב המוצע ללקוח, כולל היצע רחב של סוגי ידיות. טרם גיבשתם החלטה? תקבלו סיוע מקצועי לבחור את מה שמתאים בדיוק להעדפה האישית שלכם, זו שתעניק לכם מענה מלא לכל גחמה או רצון טוב.

איך תתחילו לתכנן את חלל המטבח האישי שלכם?

  • התרשמו מכל מה שראיתם באולם התצוגה המיוחד שלנו.
  • עצמו את העיניים ודמיינו כיצד החלום שלכם הופך למציאות.
  • חלל המטבח שלכם זקוק יותר מכל למרחב נשימה ויחס אישי לכל פריט ופונקציה, אשר יעמדו לשירותכם, יום יום, שעה שעה.

תכנון חלל המטבח – מלאכת מחשבת המשולה לתהליך הרכבת פאזל שעל חלקיו נמנים  מרכיבים רבים. פונקציונאליות, מרווחים ונוחות מרבית, חדשנות ויצירתיות, אמנות, עולמות תוכן מגוונים, טרנדים עכשוויים, קומפוזיציה ומגוון חומרים לבחירה. ובטח יש עוד.

כל אלו תורמים להרכבת תמונה מושלמת אחת ויחידה.

המטבח שלכם.

רוצים מטבח דומה? צרו קשר ללא התחייבות