חזיתות מטבח

חזית ארון המטבח מהווה את סך הנראות שלו והיא האלמנט הבולט ביותר הנותן את הטון למטבח כולו ומשפיע, לעתים רבות, על עיצוב החללים הקרובים אליו. חזית הארונות אמורה להיות עמידה בפני פגעים ונזקים רבים יותר, שכן היא חשופה למגע ידיים רב, ללחות, נזילות ומגוון פגעים שונים. ניתן לבחור בעיצוב דלתות אחיד לכלל המטבח, או לשלב בין סגנונות שונים:

דלת חלקה (Smooth Door)

דלת מעץ מלא, אותה ניתן לחפות בציפוי פורניר, פורמייקה או צבע. דלתות חלקות יוצרות מטבחים בסגנון מודרני ו"נקי", ומעניקות לצד תחושת מרחב ואחידות גם כר לביטוי עיצובי אישי.

דלת מסגרת (Frame Door)

דלתות מסגרת מתאימות למטבחים כפריים או לכאלה בעלי נופך מסורתי ונוסטלגי. דלת מסגרת הינה שילוב בין שני אלמנטים, האחד במרכז והשני במסגרת. למשל – דלת פורניר ומסגרת עץ מלא, דלת עץ מלאה ומסגרת MDF צבוע, דלת ומסגרת העשויות שתיהן מעץ מלא, וכיו"ב.

דלת זכוכית (Glass Door)

דלתות זכוכית במטבחים הן, על פי רוב, בעלות מסגרת עמידה יותר. השילוב בין סוגי המסגרות לסוגי הזכוכית מאפשר משחק רב של טקסטורות וסגנונות, למשל – מסגרת אלומיניום ומרכז זכוכית חלבית, מסגרת עץ מלא וזכוכית מעוטרת, מסגרת פורניר וזכוכית בעלת אפקט מראה ועוד שילובים כיד הדמיון. התייעצו עמנו לגבי העיצוב המתאים לכם.

 

רוצים ללמוד עוד על חזיתות המטבח שלנו?

מגיעה לכם פגישת הכוונה וייעוץ ללא התחייבות

בחירת מטבח אינה מטלה פשוטה ומגוון האופציות יכול להיות אפילו קצת מבלבל. לוחות ייסוד, חיפויים, משטחים, חזיתות... כל זה ועדיין ולא הגענו לפרזול. רשת מטבחי זיו רוצה לעזור לכם לעשות קצת סדר ומזמינה אתכם לפגישת אישית בארבע עיניים עם אחד המעצבים שלנו. שם תוכלו לשאול את כל השאלות ולגלות איזה מטבח הכי מתאים לתפיסת החיים שלכם.