חזיתות מטבח

חזית המטבח היא החלק הגלוי והדומיננטי. זה שנבחר בקפידה כדי לעצב את אופיו המיוחד של המטבח, להעביר מסר אישי וליצור אווירה ושיח עם שאר חללי הבית. החזית כוללת את ארונות המטבח ובעיקר את סוג החומר ממנו הן תהיינה עשויות.

ארונות המטבח משמשים לאחסון, לנוי, כמו גם להסתרה של מכשירים חשמליים - מקרר, תנור, מיקרו, מיקסר - כדי ליצור מראה נקי, מסודר ומאורגן להפליא.

סוגי חזיתות

דלתות זכוכית

מאפיינות קו עיצוב נקי, מודרני ומינימליסטי. משדרות יוקרה.

דלתות הזכוכית ניתנות לעיצוב מגוון ומיוחד, ניתן להדפיס עליהן, או לבחור זכוכית עם מגוון דוגמאות לבחירה. לבחירתכם דלתות זכוכית בגוון מט או מבריק. לדלתות הזכוכית ניתן לשלב פרופילים שונים, מעץ או אלומיניום. על מנת ליצור עניין וחוסר מונוטוניות, ניתן להזמין רק את חלקן של הדלתות מזכוכית ואת השאר מעץ. דלתות העשויות מזכוכית ניתנות לניקוי בקלות והן עמידות בפני חומרי הניקוי השונים.

דלתות עץ

משרות אווירה חמה, קרובה, סולידית וכפרית.

דלתות עץ מלא מיוצרות מ-100% עץ טבעי, ללא בצוע תהליכי עיבוד, טחינה, הדבקה ועוד. עץ טבעי איננו עובר תהליכי עיבוד כימי והוא שומר על עמידות לאורך זמן רב. העץ המלא שומר על מראה טבעי ואין פלטת עץ אחת דומה לאחרת.

דלתות עץ עשויות מעץ אלון, מייפל, דובדבן ועוד והן ניתנות לעיצוב, לציפוי פורמייקה, להבהרה או צביעה. דלתות בגימור פורניר עשויות מקילוף דק של גזע עץ - אלון, אגוז, בוק ועוד, המעניקות נראות ותחושה שמדובר בעץ מלא.

דלתות פולימר

מתאימות למטבחים כפריים או מודרניים - משדרות חמימות, חדשנות ועושר עיצובי.

הפולימר הוא למעשה סוג של "פלסטיק" (PVC) המודבק באמצעות חום ולחץ ואקום על בסיסה של הדלת. המראה מקנה לדלת ברק ומראה אחיד. כאשר בוחרים צבעים מסויימים,  הדלת תזכה למראה מבריק באחוזים גבוהים יותר ממראה של דלת פורמייקה. אפשרויות העיצוב הן רבות, כן ניתן לבחור דלתות עם מסגרת וחריטה. הפולימר נצמד לחזית הדלת ובכך למעשה הוא שומר על צורתה המקורית, לרבות הקנטים שלה הממוקמים בצדדים.

היצע חזיתות המטבח שלנו, מגוון ויש בו כדי לחבר בין טעמים, מראות, צבעים ותחושות. חזית המטבח ניתנת לתכנון ועיצוב על ידי שילוב בין חומרים שונים, גדלים, אופני פתיחה וסגירה משתנים, צבעים.

"מטבחי זיו" - מאמינים בשימוש בחומרי גלם איכותיים בלבד, כאלו העומדים בתקני איכות בינלאומיים ומי שנבחרו בקפידה לאחר בדיקות וניסיון מקצועי של שנים רבות.

חומרי הגלם שלנו מחזירים יחס אישי לכל מי שמטפל בהם במסירות ובמקצועיות ומחזיקים מעמד לאורך זמן. כי מטבח, לא מחליפים לעיתים קרובות.

הרשו לעצמכם לחשוב איזו דלת ברצונכם לפתוח אל עבר מרחבי הלב שלכם ואנחנו נייעץ לכם מה מתאים ועונה בדיוק על הציפיות שלכם.

רוצים ללמוד עוד על חזיתות המטבח שלנו?

מגיעה לכם פגישת הכוונה וייעוץ ללא התחייבות

בחירת מטבח אינה מטלה פשוטה ומגוון האופציות יכול להיות אפילו קצת מבלבל. לוחות ייסוד, חיפויים, משטחים, חזיתות... כל זה ועדיין ולא הגענו לפרזול. רשת מטבחי זיו רוצה לעזור לכם לעשות קצת סדר ומזמינה אתכם לפגישת אישית בארבע עיניים עם אחד המעצבים שלנו. שם תוכלו לשאול את כל השאלות ולגלות איזה מטבח הכי מתאים לתפיסת החיים שלכם.